Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. III.-IV. köt. (egy köteteben) Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp., [1941], "Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről" kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval. Csak a III.-IV. kötet!