Drucksachen

Zahl der Lose: 322

1914 "Pontos jegyzetek" határidőnapló, forgalmazó: Szénásy Béla cs. és kir. udvari szállító levélpapír áruháza, benne ceruzával írt bejegyzésekkel (háziasszony napi kiadásai, az egyik oldalon a férj tábori postacímével). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban
18335.

Rufpreis:
3 000 HUF

1915-1959 Vegyes meghívók, 5 db + 1 db menükártya
18336.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1915 Der Friedenspalast, német nyelvű tájékoztató füzet, mely bemutatja a tervezés és építés folyamatát, 20 db fekete-fehér képpel, kiadja: Nijgh & Van Ditmar's Uitg-Mij., Rotterdam
18337.

Rufpreis:
1 800 HUF

1917 A M. kir. Honv. Minisztérium hadsegélyező Hivatala által kiadott dombornyomott egészvászon kötésű naptár, sok képpel, néhol a perforációnál letépett lapokkal
18338.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1917 Rumäninen in Wort und Bild c. folyóirat 6 db száma. I. évf. 1 (fénymásolat), 6,7,10,12,13. szám. / 6 issues of the magazine (one copy)
18339.

Rufpreis:
8 000 HUF

1918 Magyaróvár, hirdetmény a harctérről hazatérő és üzemcsökkenés folytán felszabaduló munkaerő foglalkoztatása tárgyában
18340.

Rufpreis:
6 000 HUF

1919 Siófok, meghívó a Magyar Szabadságharcos Szövetség és a Siófoki Nemzeti Bizottság által rendezett országos emlékünnepélyre
18341.

Rufpreis:
3 000 HUF

1919 Megvédjük a békét. Konferencia a béke védelmében. Borítóterv: Bánhidi. Kiadói, kissé sérült papírborítóval 158 p.
18342.

Rufpreis:
1 600 HUF

1919 Érdekes Újság, 1919. feb. 6., VII. évf. 5. sz. Szerk.: Kabes Ede. Bp., Légrády, 31 p. Ady Endre "emlékszám", a borítókon Ady Endre halotti maszkjával, és halottas ágyán készült fotókkal, benne Ady Endréről készült fekete-fehér fotókkal. Papírkötés, szakadt, sérült, hiányos borítóval.
18343.

Rufpreis:
2 400 HUF

1919 Az Érdekes Ujság VII. évf. 33. és 41. számai, a címlapokon Bandholtz tábornok és Sir George Clerk, román cenzúrával, kissé sérültek
18344.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

cca 1920 14 db festményekről készült nyomat 20x30 cm
18345.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca. 1920 Házi áldás. 18x13 cm sérült üvegezett fakeretben.
18346.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF