Drucksachen

Zahl der Lose: 322

cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérülésekkel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
18311.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
18312.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1900 Le Garde-Meuble, gazdagon díszített függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széléhez kisebb anyagdarabokat tűztek, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
18313.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18314.

Rufpreis:
6 000 HUF

1906 A Nagybecskereki Szeszmentes melegedő első évi jelentése és kérelme. 12p. Egy fotóval illusztrálva Kiadói papírkötésben
18315.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1906 3 db kutyás témájú nyomat, egyik színes, kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 27x21 cm körüli méretekben
18316.

Rufpreis:
2 400 HUF

1908 Zeneakadémiai előkészítő tanfolyam hirdetmény 23x30 cm Beszakadással 2 db
18317.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908 Ethnographia XIX. évfolyam első fél év számai bekötve félvászon kötésben
18318.

Rufpreis:
3 000 HUF

1909 A Kazán-szoros Erdélyben Orsovánál magyar zászlót lengető emberrel, olajnyomat, 14×18 cm
18319.

Rufpreis:
8 000 HUF

1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
18320.

Rufpreis:
2 800 HUF

1910 Ethnographia XXI. évfolyam első fél év számai bekötve félvászon kötésben
18321.

Rufpreis:
3 000 HUF

1910 Vasárnapi Újság 57. évf, 52 sz., dec. 25., szecessziós divatképekkel és reklámokkal, kissé foltos
18322.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF