Drucksachen

Zahl der Lose: 322

18299.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896-1898 Kézimunka-Melléklet, a Divat Ujság külön melléklete, 3 db (III. évf. 11. és 12. sz., V. évf. 3. sz.) + 3 db színes képtábla népművészet témában (In: Malonyay Dezső: A magyar nép művészete), 29x21 cm. Változó állapotban, kisebb sérülésekkel.
18300.

Rufpreis:
3 000 HUF

18301.

Rufpreis:
2 800 HUF

18302.

Rufpreis:
2 800 HUF

1900 Meghívó a Bécsi Magyar Nemzeti Szövetség által szervezett Magyar Elite Táncestélyre, dekoratív, dombornyomott szecessziós meghívó, 16,5x10,5 cm
18303.

Rufpreis:
4 000 HUF

18304.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Pallavicini Ede, őrgróf (1845-1914) közgazdász és politikus, a főrendi ház tagja, sokáig jegyzője, valóságos belső titkos tanácsos névjegykártyája, törésnyommal
18305.

Rufpreis:
3 000 HUF

18306.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 34x26 cm
18307.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 A magyar királyi ministerium 1867-től 1896-ig, a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, jó állapotban, 50x34 cm
18308.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Magyar kir. Államvasutak szabvány tervei: különböző szintű, osztályú állomásépületek és melleéképületek tervei, összesen 14 db feliratozottklf méretben
18309.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
18310.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF