1910-1914 Postai kiadványok, 3 db: 1910 A Magyar Királyi Posta és Távirda Rendeletek Tára, 1. szám, 1910. január 6. + 1914 Dernyei Mihály - Bugyi József: A postai kezelés. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 8. könyv. + 1914 Dr. Alfay Zoltán: A tételes jog a Magyar Királyi Posta körében. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 13. könyv. Változó, sérült állapotban.
cca 1910 Souvenir Album of the Tower of London, Printed and Published by Gale & Polden Ltd. / Fekete-fehér fotókkal illusztrált album, angol nyelven, 30x21 cm
cca 1910 A Magyar Államvasutak mozdonyparkja 5 db táblán 23 db mozdony feliratozott képe / circa 1910 Locomotive fleet of the Hungarian State Railways 23 locomotives labeled on 5 boards
1911 A Pannonhalmi Szent-Benedek-rend Katholikus Főgimnáziumban az 1911-1912. évben használandó tankönyvek jegyzéke, hajtott, foltos, ceruzás bejegyzésekkel, kis szakadásokkal, 46x38 cm
A páholyélet hanyatlása. Függelékül: emlékbeszéd. A Hajnal-Páholy Könyvtára VIII. Bp., 1912., Páholy,(Bichler-ny.), 36 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
1912 Német iparművészeti lakberendezési katalógus sok képpel / Deutsche Werkstätten Der deutscher Hausgerät, Preisbuch, 1. Auflage. 123p. Képekkel gazdagon illusztrált papírkötésben foltos lapokkal
1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1913 Világ-Krónika, a Vasárnapi Ujság és a Képes Napilap melléklapja 40-52. számai (13 db), 1913. október-december, fekete-fehér képekkel, elbeszélésekkel (A vaskereszt, Küzdelem a férfiért, Egy bankjegy története, stb.), változó állapotban