https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 322

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1910-től 13 db báli, eljegyzési és egyéb meghívó, közötte szép dombornyomottak
1
18323.

1910-től 13 db báli, eljegyzési és egyéb meghívó, közötte szép dombornyomottak

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1910-1914 Postai kiadványok, 3 db: 1910 A Magyar Királyi Posta és Távirda Rendeletek Tára, 1. szám, 1910. január 6. + 1914 Dernyei Mihály - Bugyi József: A postai kezelés. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 8. könyv. + 1914 Dr. Alfay Zoltán: A tételes jog a Magyar Királyi Posta körében. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 13. könyv. Változó, sérült állapotban.
1
18324.

1910-1914 Postai kiadványok, 3 db: 1910 A Magyar Királyi Posta és Távirda Rendeletek Tára, 1. szám, 1910. január 6. + 1914 Dernyei Mihály - Bugyi József: A postai kezelés. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 8. könyv. + 1914 Dr. Alfay Zoltán: A tételes jog a Magyar Királyi Posta körében. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 13. könyv. Változó, sérült állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Postagalamb. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 34x24 cm
1
18325.

cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Postagalamb. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 34x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Souvenir Album of the Tower of London, Printed and Published by Gale & Polden Ltd. / Fekete-fehér fotókkal illusztrált album, angol nyelven, 30x21 cm
1
18326.

cca 1910 Souvenir Album of the Tower of London, Printed and Published by Gale & Polden Ltd. / Fekete-fehér fotókkal illusztrált album, angol nyelven, 30x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 A Magyar Államvasutak mozdonyparkja 5 db táblán 23 db mozdony feliratozott képe /   circa 1910 Locomotive fleet of the Hungarian State Railways 23 locomotives labeled on 5 boards
1
18327.

cca 1910 A Magyar Államvasutak mozdonyparkja 5 db táblán 23 db mozdony feliratozott képe / circa 1910 Locomotive fleet of the Hungarian State Railways 23 locomotives labeled on 5 boards

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1910 Ó-Tátrafüred Gyógyfürdő (Tatransky Stary Smokovec) fotókkal illusztrált ismertető prospektus, hajtott, 8p
1
18328.

cca 1910 Ó-Tátrafüred Gyógyfürdő (Tatransky Stary Smokovec) fotókkal illusztrált ismertető prospektus, hajtott, 8p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1911 A Pannonhalmi Szent-Benedek-rend Katholikus Főgimnáziumban az 1911-1912. évben használandó tankönyvek jegyzéke, hajtott, foltos, ceruzás bejegyzésekkel, kis szakadásokkal, 46x38 cm
1
18329.

1911 A Pannonhalmi Szent-Benedek-rend Katholikus Főgimnáziumban az 1911-1912. évben használandó tankönyvek jegyzéke, hajtott, foltos, ceruzás bejegyzésekkel, kis szakadásokkal, 46x38 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A páholyélet hanyatlása. Függelékül: emlékbeszéd. A Hajnal-Páholy Könyvtára VIII. Bp., 1912., Páholy,(Bichler-ny.), 36 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
1
18330.

A páholyélet hanyatlása. Függelékül: emlékbeszéd. A Hajnal-Páholy Könyvtára VIII. Bp., 1912., Páholy,(Bichler-ny.), 36 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
9
 
1912 Német iparművészeti lakberendezési katalógus sok képpel / Deutsche Werkstätten Der deutscher Hausgerät, Preisbuch, 1. Auflage. 123p. Képekkel gazdagon illusztrált papírkötésben foltos lapokkal
1
18331.

1912 Német iparművészeti lakberendezési katalógus sok képpel / Deutsche Werkstätten Der deutscher Hausgerät, Preisbuch, 1. Auflage. 123p. Képekkel gazdagon illusztrált papírkötésben foltos lapokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1
18332.

1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Világ-Krónika, a Vasárnapi Ujság és a Képes Napilap melléklapja 40-52. számai (13 db), 1913. október-december, fekete-fehér képekkel, elbeszélésekkel (A vaskereszt, Küzdelem a férfiért, Egy bankjegy története, stb.), változó állapotban
1
18333.

1913 Világ-Krónika, a Vasárnapi Ujság és a Képes Napilap melléklapja 40-52. számai (13 db), 1913. október-december, fekete-fehér képekkel, elbeszélésekkel (A vaskereszt, Küzdelem a férfiért, Egy bankjegy története, stb.), változó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
1
18334.

1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse