cca 1923 Hálaadó főpapi mise november 20-án, Ő apostoli királyi Felsége, II. Ottó örökös királyunk (Habsburg Ottó, 1912-2011) tizenegyedik születési évfordulója alkalmából. Bp., Pallas-ny., 14,5x10,5 cm
1924 Az Adria gyöngye Abbázia. Téli gyógyfürdőhely és tengeri fürdő a Quarnerón Fiume mellett Olaszországban. Sanatóriumok, szállodák és pensiók névjegyzéke 1924. nyarán. Hajtásnyomokkal, ceruzás feljegyzésekkel, kinyitva: 29x28,5 cm
1924 Madách Imre születésének 100 évfordulós ünnepségének eszperantó nyelvű nyomtatványa rajta Himnusz eszperantó nyelvű szövegével. 4 p néhány rájegyzéssel
1924-25 A Budapest VIII. ker. Vas utcai felső kereskedelmi fiúiskola értesítője. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
1926 A BÖK félévkönyve (sport-humoreszkek) 1926. bökő év első félidejéről. Szerk.: Dr. Gárdos Jenő (Mottó). Bp., Helios-ny., 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
1926-29 össz. 4 Kincses Kalendáriom. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült és részben hiányos gerinccel, részben kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.