Drucksachen Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3056812
18359
457
Printed Materials
cca 1926-1939 Vegyes divatújság tétel: Divatszemle, Párisi Divat, Tündérujjak, stb., összesen kb. 20-25 db, változó állapotban 3058561
18360
457
Printed Materials
1927 Magyar Hiszekegy, irredenta nyomtatvány, hátoldalon pecséttel, kis szakadással, 34×24 cm 3054499
18361
457
Printed Materials
1927 A Revízió, Halmay Elemér. Bp., XIX. évf, szept.-okt. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval és lapokkal, laza kötéssel. 3037147
18362
457
Printed Materials
1928 Tündérvásár két lapszám, egyik hiányos 3001784
18363
457
Printed Materials
1928 A Képes Pesti Hírlap magazin áprilistól decemberig tartó számai bekötve., sérült kötésben
3058207
18364
457
Printed Materials
1928 Bp., Báró Hühnefeld és Köhl kapitány óceánrepülők tiszteletére rendezett vacsora menüje, borítón Molnár C. Pál (1894-1981) grafikája, nyomat, 18×12 cm 3060191
18365
457
Printed Materials
1928 Szent Terézke Rózsakertje. I. évf. 1. füzet. 1928. május 17. Bp., 1928, Kármelita rendház ("Élet"-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, lapszéli foltokkal. 3035092
18366
457
Printed Materials
1928 Munkásifjú, a magyar iparos és kereskedőifjúság lapja II. évfolyamának egybekötött számai. Félvászon-kötésben, helyenként sérült, kijáró lapokkal, hiányokkal.
1920003
18367
457
Printed Materials
1929, 1940 Fehér és Társa, valamint Hajdu Lajos fotószaküzletének képes katalógusa, 2 db 3055413
18368
457
Printed Materials
1929 Das Magazin c. német erotikus magazin 63. száma. Borítón kis gyűrődéssel 2648113
18369
457
Printed Materials
1930. Ausztria prospektus. Kiadja a Bundesministerium für Handel und Verkehr Wien. Kihajtható prospektus. Foltos állapotban.
3055160
18370
457
Printed Materials
1930 Budafok és vidéke politikai hetilap V. évf. 14. száma, 1930. ápr. 5., 4 p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF