Drucksachen

Zahl der Lose: 322

18407.

Rufpreis:
12 000 HUF

1936 Gyűjtőképek a Berlini Olimpiáról 1-87-ig sorszámozva, 17x12 és 12x8 cm
18408.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítókon apró szakadásokkal, kis kopásnyomokkal, a 2. kötet vászonborítója foltos, a 2. kötet papírborítója foltos és a lapjai kissé foltosak, valamint részben hullámosak. Általában a papírborító hiányzik.
18409.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1936 A Die Räder - illusztrált nemzetiszocialtista magazin 14. száma.
18410.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936-1941 3 db zsebnaptár
18411.

1936-1941 3 db zsebnaptár

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1936 Chromo Magyar Általános Papíripar Részvénytársaság kártyakatalógusa
18412.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1937 Szamárfül, Lovászy Károly gúnylapja, 1937. január. A borító Svéd István munkája. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban, 16 p.
18413.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

1937 Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetemi Bölcsészettanhallgatók Egyesülete Segély Alapja javára rendezett Bölécsész-Táncestély meghívója, Tisztviselő-Kaszinó termeiben, borítékkal, 4 sztl. lev.
18414.

Rufpreis:
2 000 HUF

18415.

Rufpreis:
1 600 HUF

1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel
18416.

Rufpreis:
1 600 HUF

1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki
18417.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1938 Sashalmi Ház és Telektulajdonosok Egyesülete levél 4 p
18418.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF