cca 1930-1949 Vegyes zsebnaptár / határidőnapló tétel, össz. 17 db, közte reklámosak (Kardos Szegedi Tarhonya- és Tésztaárugyár, Belvárosi Takarékpénztár Rt., stb.), változó méretben állapotban, bejegyzésekkel
cca 1930-1940 Eszperantó tétel: Magyar Eszperantó Évkönyv, I. évfolyam, 1930. Szerk.: Kökény János. + Csekk-könyvek, egyéb nyomtatványok. Vegyes állapotban.
1931-1934 A Pannonhalmi Szent Benedek-rend Győri Katolikus Czuczor Gergely Gimnáziumának 3 db értesítője: 1930-31., 1932-33., 1933-34. iskolai év. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
1932 Los Angelesi Olimpia cigaretta gyűjtőkép album kompletten, 142 oldal + kihajtható mellékletek. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Los Angeles Olympic Games cigarette images collectors album completed. In linen binding. 142p.
1932-1948 Vegyes nyomtatvány tétel, közte szórólapok, nyomtatványok, igazolványok...stb. Magyar és német nyelven. Közte a Fajvédő Szocialista Pár szórólapja: "Testvér! Az ígéretekből elég volt! Rend! Becsület! Fegyelem.