Drucksachen

Zahl der Lose: 322

cca 1930 2 db növényképeket ábrázoló német mappa, szép feliratozott növényábrázolással kb 40 db kép saláták vadzöldségek, házi növények 20x35 cm
18383.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 2 db Pataki-féle órarend, szakadásokkal
18384.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1949 Vegyes zsebnaptár / határidőnapló tétel, össz. 17 db, közte reklámosak (Kardos Szegedi Tarhonya- és Tésztaárugyár, Belvárosi Takarékpénztár Rt., stb.), változó méretben állapotban, bejegyzésekkel
18385.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Vegyes leporelló tétel: Firenze, Wachau, Velence + Velence térkép
18386.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930-1940 Bp., X. (Kőbánya) és IX. kerületi egyházi- és pártszervezetek vegyes nyomtatványai, meghívók, szavazólapok, stb.; összesen kb. 40-50 db
18387.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930-1940 Eszperantó tétel: Magyar Eszperantó Évkönyv, I. évfolyam, 1930. Szerk.: Kökény János. + Csekk-könyvek, egyéb nyomtatványok. Vegyes állapotban.
18388.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1931 Szegedi szemle. Városfejlesztési folyóirat szerk: Berzenczey Domokos. IV. évf. 8. szám.
18389.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931-1934 A Pannonhalmi Szent Benedek-rend Győri Katolikus Czuczor Gergely Gimnáziumának 3 db értesítője: 1930-31., 1932-33., 1933-34. iskolai év. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
18390.

Rufpreis:
1 600 HUF

1932 A Vonatkísérők Országos Otthona alapszabályai 31p.
18391.

Rufpreis:
1 200 HUF

1932 Los Angelesi Olimpia cigaretta gyűjtőkép album kompletten, 142 oldal + kihajtható mellékletek. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Los Angeles Olympic Games cigarette images collectors album completed. In linen binding. 142p.
18392.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1932-1948 Vegyes nyomtatvány tétel, közte szórólapok, nyomtatványok, igazolványok...stb. Magyar és német nyelven. Közte a Fajvédő Szocialista Pár szórólapja: "Testvér! Az ígéretekből elég volt! Rend! Becsület! Fegyelem.
18393.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1933 A Technika c. folyóirat egész évfolyama bekötve félvászon kötésbe.
18394.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF