Drucksachen

Zahl der Lose: 322

1933, 1938 A Magyar Szőrmeipar c. folyóirat VI. évf 9. és IX. évf 7. száma.
18395.

Rufpreis:
1 200 HUF

1933 Der Vertag von Versailles. A Versaillesi szerződés 48p. térképekkel. Kiadói kissé koszos papírkötésben
18396.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1933 A Képes Pesti Hírlap 24 db száma
18397.

Rufpreis:
1 200 HUF

1933-34 2 db erdélyi újság: Brassói Lapok, 1934. január 21., vasárnapi melléklettel és Erdélyi Hírlap, 1933. aug. 20. Mindkettő kissé foltos és kisebb sérülésekkel.
18398.

Rufpreis:
2 000 HUF

1933-1937 Színházi Élet 2 db száma (XXIII. évf. 43. sz. és XXVII. évf. 48. sz.), kissé foltos, sérült állapotban
18399.

Rufpreis:
1 000 HUF

1934 HAFA fotócikkek katalógusa, képekkel illusztrált, 126p
18400.

Rufpreis:
1 600 HUF

1934 Budapest, Schwarz Lajos Deák Ferenc utcai férfi divatáru kereskedő zsebdivatlap és mértékkönyve az őszi-téli idényre, jó állapotban, 15 db egész oldalas képpel
18401.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935 Országos Ügyvédszövetség vándorgyűlés (Debrecen és Sopron) reklám nyomtatvány. 4 p + képes ismertető füzet
18402.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, a nemzettudat fenntartása volt. Ritka!
18403.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1935 Hindenburg tábornok és államfő életét bemutató cigarettakép gyűjtőmappa kompletten fekete-fehér képekkel. Összesen 125 oldalon. Sérült vászonkötésben / Collecting booklet with pictures complete with damaged binding
18404.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1935-1940 Almafajták, 4 db színes nyomat, a "Kertészet" mellékletei, Bp., Stephaneum-ny., hátoldalukra ragasztott leírássokkal, 24,5x16,5 cm
18405.

Rufpreis:
1 600 HUF

18406.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF