Drucksachen Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3053979
18491
457
Printed Materials
cca 1960 2 db mezőgazdasági propaganda kiadvány.
3018436
18492
457
Printed Materials
1961 True West c. amerikai magazin júniusi száma. Fekete-fehér képekkel, angol nyelven. Kissé sérült, szétvált borítóval, 64 p. 3053983
18493
457
Printed Materials
cca 1960-1970 11 db szocialista propaganda füzet
3035294
18494
457
Printed Materials
1961 Elegancia - férfi divat. 16 db színes képtáblát tartalmazó mappa. Bp., Minerva (Plakát és Címke Nyomda). Kiadói papírmappában, kissé foltos, 34,5x24 cm 2945455
18495
457
Printed Materials
1961-1962 Film-Színház-Muzsika 2 teljes, bekötött évfolyam. Az 1961-es évfolyam elejére pár bekötött egyéb számmal: Filmvilág 1958. jún., Film-Színház-Muzsika 1960. 10-12. sz. Átkötött félvászon-kötésekben, 4 kötet, változó állapotban, kopott borítókkal. 3058147
18496
457
Printed Materials
1965 Öröklakásvásárlása ügyében készséggel áll rendelkezésre az Országos Takarékpénztár, 40p 3022606
18497
457
Printed Materials
cca 1965 Walt Disney's Mary Poppins, képes film ismertető füzet (Film Neuer Kurier, Nr. 5.). Kiadói papírkötésben, német nyelven.
3052298
18498
457
Printed Materials
1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm 3060306
18499
457
Printed Materials
1967 Baktai Ferenc: Kulcsátadásig... Bp., (1967), Kossuth, 48 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés. 2819274
18500
457
Printed Materials
1967 100 éves a magyar posta meghívó kártya
2984076
18501
457
Printed Materials
1968 Népszabadság XXVI. évf. 75. sz., 1968. márc. 29., a címlapon Jurij Gagarin szovjet űrhajós halálának hírével. Kis lapszéli szakadásokkal, 12 p. 3051935
18502
457
Printed Materials
cca 1970-2000 Magyar zenei előadókat ábrázoló fotók, nyomatok, össz. 10 db, közte 3 db DEDIKÁLT/aláírt: Koncz Zsuzsa, Zalatnay Sarolta, Záray Márta - Vámosi János. Vegyes méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF