Drucksachen

Zahl der Lose: 322

cca 1960 2 db mezőgazdasági propaganda kiadvány.
18491.

Rufpreis:
1 600 HUF

1961 True West c. amerikai magazin júniusi száma. Fekete-fehér képekkel, angol nyelven. Kissé sérült, szétvált borítóval, 64 p.
18492.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960-1970 11 db szocialista propaganda füzet
18493.

Rufpreis:
2 400 HUF

1961 Elegancia - férfi divat. 16 db színes képtáblát tartalmazó mappa. Bp., Minerva (Plakát és Címke Nyomda). Kiadói papírmappában, kissé foltos, 34,5x24 cm
18494.

Rufpreis:
6 000 HUF

1961-1962 Film-Színház-Muzsika 2 teljes, bekötött évfolyam. Az 1961-es évfolyam elejére pár bekötött egyéb számmal: Filmvilág 1958. jún., Film-Színház-Muzsika 1960. 10-12. sz. Átkötött félvászon-kötésekben, 4 kötet, változó állapotban, kopott borítókkal.
18495.

Rufpreis:
1 000 HUF

1965 Öröklakásvásárlása ügyében készséggel áll rendelkezésre az Országos Takarékpénztár, 40p
18496.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1965 Walt Disney's Mary Poppins, képes film ismertető füzet (Film Neuer Kurier, Nr. 5.). Kiadói papírkötésben, német nyelven.
18497.

Rufpreis:
1 600 HUF

1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
18498.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1967 Baktai Ferenc: Kulcsátadásig... Bp., (1967), Kossuth, 48 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
18499.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967 100 éves a magyar posta meghívó kártya
18500.

Rufpreis:
1 200 HUF

1968 Népszabadság XXVI. évf. 75. sz., 1968. márc. 29., a címlapon Jurij Gagarin szovjet űrhajós halálának hírével. Kis lapszéli szakadásokkal, 12 p.
18501.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970-2000 Magyar zenei előadókat ábrázoló fotók, nyomatok, össz. 10 db, közte 3 db DEDIKÁLT/aláírt: Koncz Zsuzsa, Zalatnay Sarolta, Záray Márta - Vámosi János. Vegyes méretben.
18502.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF