https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 322

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1950 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 88. évi jelentése és zárószámadása 1949-ről. Bp., Kultúra-ny., 71+(1) p. Kissé foltos borítóval.
1
18467.

1950 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 88. évi jelentése és zárószámadása 1949-ről. Bp., Kultúra-ny., 71+(1) p. Kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950 2 db Rákosi korabeli propaganda kiadvány: Sztahánovista vasutasok, Újat alkotó emberek.
1
18468.

cca 1950 2 db Rákosi korabeli propaganda kiadvány: Sztahánovista vasutasok, Újat alkotó emberek.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1950 Kiskereskedelmi kollektív szerződés kivonata, pp.:16, 20x15cm
1
18469.

cca 1950 Kiskereskedelmi kollektív szerződés kivonata, pp.:16, 20x15cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950 3 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, 32x21,5 cm
1
18470.

cca 1950 3 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, 32x21,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1952 Vörös Cséve, a Szegedi Kenderfonógyár Pártbizottságának lapja IV. évf. 13. szám, 1952. dec. 31., néhány kisebb szakadással
1
18471.

1952 Vörös Cséve, a Szegedi Kenderfonógyár Pártbizottságának lapja IV. évf. 13. szám, 1952. dec. 31., néhány kisebb szakadással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1953 A Népsport IX. évfolyamának 236. száma, 1953. nov. 26., a címlapon a Magyaroroszág-Anglia (6:3) meccsről szóló cikkel, szakadt, 4 p.
1
18472.

1953 A Népsport IX. évfolyamának 236. száma, 1953. nov. 26., a címlapon a Magyaroroszág-Anglia (6:3) meccsről szóló cikkel, szakadt, 4 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1954-1955 Képes Sport első két évfolyamának egybekötött számai: I. évf. 1-33. sz. (1957. május-december); II. évf. 1-28., 30-37., 39-43., 45-46., 44., 47-52. sz. Teljes I. évfolyam, és közel teljes II. évfolyam (2 szám hiány). Benne rengeteg izgalmas írással, sok fotóval, az olimpiáról, az Aranycsapatról, Puskás Ferencről, stb. Modern műbőr-kötésben, jó állapotban.
1
18473.

1954-1955 Képes Sport első két évfolyamának egybekötött számai: I. évf. 1-33. sz. (1957. május-december); II. évf. 1-28., 30-37., 39-43., 45-46., 44., 47-52. sz. Teljes I. évfolyam, és közel teljes II. évfolyam (2 szám hiány). Benne rengeteg izgalmas írással, sok fotóval, az olimpiáról, az Aranycsapatról, Puskás Ferencről, stb. Modern műbőr-kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1954-1959 Festőművészek, szobrászok, grafikusok kiállításainak ismertető prospektusai (Gráber Margit, Gáborjáni Szabó Kálmán, Kemény László, stb.), össz. 13 db, vegyes állapotban
1
18474.

1954-1959 Festőművészek, szobrászok, grafikusok kiállításainak ismertető prospektusai (Gráber Margit, Gáborjáni Szabó Kálmán, Kemény László, stb.), össz. 13 db, vegyes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1955 L'Ensemble Populaire de Chant et de Danse de l'État Hongrois. Das Ungarische Staatliche Volksensemble. / A Magyar Állami Népi Együttest bemutató prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia és német nyelven. Bp., Szikra-ny., 12 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.
1
18475.

1955 L'Ensemble Populaire de Chant et de Danse de l'État Hongrois. Das Ungarische Staatliche Volksensemble. / A Magyar Állami Népi Együttest bemutató prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia és német nyelven. Bp., Szikra-ny., 12 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1
18476.

1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db:  1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval.  1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1
18477.

1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 A melbournei olimpia, képekkel illusztrált kiadvány, sarkán szakadásokkal
1
18478.

1956 A melbournei olimpia, képekkel illusztrált kiadvány, sarkán szakadásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse