cca 1880-1926 Vegyes, izgalmas névjegykártya gyűjtemény, közte több híres személy, össz. 12 db, közte 3 db autográf sorokkal: Fülepp Kálmán (1851-1919), Budapest főpolgármestere (1906-1912), hátoldalán autográf részvétnyilvánító sorai; gróf Nákó Kálmán (1822-1902) politikus, császári és királyi kamarás; báró Bémer Pál; apát, nagyváradi kanonok; báró Vécsey József (1829-1902) országgyűlési képviselő, zabolchi (szabolcsi) főispán; báró Arthur Heinrich Bolfras Freiherr von Ahnenburg (1838-1922) osztrák-magyar vezérezredes, korábban I. Ferenc József főhadsegédje, hátoldalán autográf német ny. soraival 1908-ból; Rudolf Jüttner osztrák festő, hátoldalán autográf német ny. soraival 1926-ból, stb.
1886 Debreczeni Protestáns Lap. VI. (1886.) évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Szerk.: Tóth Sámuel, Csiky Lajos, Géresi Kálmán. Debrecen, 1887, Városi könyvnyomda, 4+454 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
1889 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. II. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1889, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 488+IV p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
1890 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. III. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1890, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 490+IV p. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kis lapszéli sérüléssel.
1892 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. Hatvankilencedik kötet. (181., 182., 183. szám). Bp., 1892, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev. + 480 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, az első két lap kijár.