Drucksachen

Zahl der Lose: 322

cca 1880-1926 Vegyes, izgalmas névjegykártya gyűjtemény, közte több híres személy, össz. 12 db, közte 3 db autográf sorokkal: Fülepp Kálmán (1851-1919), Budapest főpolgármestere (1906-1912), hátoldalán autográf részvétnyilvánító sorai; gróf Nákó Kálmán (1822-1902) politikus, császári és királyi kamarás; báró Bémer Pál; apát, nagyváradi kanonok; báró Vécsey József (1829-1902) országgyűlési képviselő, zabolchi (szabolcsi) főispán; báró Arthur Heinrich Bolfras Freiherr von Ahnenburg (1838-1922) osztrák-magyar vezérezredes, korábban I. Ferenc József főhadsegédje, hátoldalán autográf német ny. soraival 1908-ból; Rudolf Jüttner osztrák festő, hátoldalán autográf német ny. soraival 1926-ból, stb.
18287.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1880-1940 vegyes iskolai füzet, tanügyi újság össz 4 db
18288.

Rufpreis:
2 400 HUF

1883 Fischer Péter és Társa Raktára szülésznői eszközök részletes árjegyzéke, törésnyom, kisebb szakadás
18289.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1886 Debreczeni Protestáns Lap. VI. (1886.) évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Szerk.: Tóth Sámuel, Csiky Lajos, Géresi Kálmán. Debrecen, 1887, Városi könyvnyomda, 4+454 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
18290.

Rufpreis:
6 000 HUF

1886-1951 5 db vegyes újság: Borsszem Jankó, Új Magyarország, Képes Vasárnap, Szabad Szó, Ludas Matyi
18291.

Rufpreis:
1 600 HUF

1889 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. II. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1889, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 488+IV p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18292.

Rufpreis:
6 000 HUF

1890 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. III. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1890, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 490+IV p. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kis lapszéli sérüléssel.
18293.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1890-1910 Vegyes külföldi leporellók, albumok, útikönyv (Velence, Berlin, Abbázia, Stockholm, Drezda), össz. 5 db, változó méretben és állapotban
18294.

Rufpreis:
1 400 HUF

1890 Báli emlék nyomtatott címke + 2 mulatozókat ábrázoló, későbbi grafika
18295.

Rufpreis:
1 200 HUF

18296.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1894 Besztercebánya, A besztercebányai kereskedelmi és iparkamara meghívója Kossuth Lajos elhunyta alkalmából rendezett rendkívüli ülésre, sérüléssel
18297.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1894 Vereinigte Eschebach'sche Werke Actiengesellschaft Dresden német nyelvű termékkatalógus, 44p
18298.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF