Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

19315.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar történelmi városok. Szerk.: Karádi Ilona. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19316.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kropotkin,[Pjotr Alekszejevics]: Egy orosz forradalmár emlékiratai I-II. köt. Ford.: Révai. Világkönyvtár. Bp.,1912, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötések, a borítón kopásnyomokkal.
19317.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gervai András: Titkos Magyarország. "Célszemély": a társadalom. Pozsony, 2015, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19318.

Rufpreis:
2 800 HUF

Carlyle: A francia forradalom története I-III. köt. Ford.: Baráth Ferenc. Világkönyvtár. Bp.,1913, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötések, Kiss Valdemár-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet gerincén kis sérüléssel és laza, kissé sérült fűzéssel.
19319.

Rufpreis:
2 800 HUF

Valeria Tornius: Stern und Unstern der Romanows. Lipcse, 1936, J. J. Weber. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, címeres egészvászon kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
19320.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyarország és Keleteurópa. A magyarság kapcsolatai a szomszéd népekkel. Szerk.: Gál István. Bp., 1947, Officina, 276 p. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélylegzésekkel.
19321.

Rufpreis:
2 000 HUF

Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Tildy Zoltán köztársasági elnök előszavával. Sajtó alá rendezte és újabb jegyzetekkel ellátta: Fenyőné Acsády Edith. Bp., 1948., Szikra. III. centenáriumi kiadás. A szabadságharc 100 éves évfordulóján. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült papírborítóval.
19322.

Rufpreis:
800 HUF

Kővári Zsolt Kerezsi Csaba: A világháborúk krónikája. Bp., 1994.  J.A.Z.Z. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
19323.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db Erdély történelmével kapcsolatos könyv: Tarnóc Márton: Erdély művelődése Bethlen Gábor és a két Rákóczi György korában. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés. + Bitskey István: Így élt Bethlen Gábor. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé hullámos lapokkal. + R. Várkonyi Ágnes: A fejedelem gyermekkora. (II. Rákóczi Ferenc). Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.0
19324.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,[1943.],Dante, 351 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
19325.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

-  Rácz Árpád (szerk.): Nagy Képes Millenniumi Hadtörténet. Bp., 2000, Rubicon-Aquila. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19326.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF