Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. köt. Udvarhelyi széki törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591; 1591-1597. Közzéteszi: Demény Lajos és Pataki József. Bukarest, 1983-1985, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a II. kötet utolsó lapjai a hátsó kötéstáblához ragadtak.
19339.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Divald Kornél] Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Serédi Jusztinián előszavával. Bp. 1930, Szent-István Társulat, 4+168+4 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés,
19340.

Rufpreis:
2 800 HUF

19341.

Rufpreis:
1 600 HUF

19342.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ormos Mária: Padovától Trianonig 1918-1920. Bp., 1984, Kossuth. Második változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborírtóban.
19343.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Koltay Gábor: Velünk élő Trianon. Egy film története. Bp., 2005, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
19344.

Rufpreis:
1 800 HUF

19345.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilvásy György: Tetszettek volna forradalmat csinálni. 20 év politikatörténete napról napra. Bp., 2008. Honfoglalás 2000. Kiadói papírkötésben
19346.

Rufpreis:
1 400 HUF

Biszku Béla: A Párt vezető szerepének néhány időszerű kérdése. MSZMP KB Politikai Akadémiája. Bp., 1969, Kossuth. Kiadói papírkötés.
19347.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lederer Emma: Az egyház szerepe az árpádkori Magyarországon. A Történettudomány kérdései 3. Bp., 1950, Magyar Történelmi Társulat, 27 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
19348.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Balanyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914). Kultura és Tudomány. Bp., 1918, Franklin-Társulat, 274 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
19349.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A wemari Németország végzetes útja. [Bp.],(1947),Magyar Téka,(Szombathely, Szabad Vasmegye-ny.), 232 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, ex libris-szel.
19350.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF