Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 168
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968752
19339
456
Books: History
Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. köt. Udvarhelyi széki törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591; 1591-1597. Közzéteszi: Demény Lajos és Pataki József. Bukarest, 1983-1985, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a II. kötet utolsó lapjai a hátsó kötéstáblához ragadtak.
3004129
19340
456
Books: History
[Divald Kornél] Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Serédi Jusztinián előszavával. Bp. 1930, Szent-István Társulat, 4+168+4 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, 2803842
19341
456
Books: History
2804121
19342
456
Books: History
Boros János-Rapcsányi László: Vendégségben őseinknél. Bp., 1975, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
2839952
19343
456
900
Books: History
Ormos Mária: Padovától Trianonig 1918-1920. Bp., 1984, Kossuth. Második változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborírtóban.
2971919
19344
456
Books: History
Koltay Gábor: Velünk élő Trianon. Egy film története. Bp., 2005, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
2974575
19345
456
Books: History
Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, újszerű állapotban.
3023188
19346
456
Books: History
Szilvásy György: Tetszettek volna forradalmat csinálni. 20 év politikatörténete napról napra. Bp., 2008. Honfoglalás 2000. Kiadói papírkötésben 3011483
19347
456
Books: History
Biszku Béla: A Párt vezető szerepének néhány időszerű kérdése. MSZMP KB Politikai Akadémiája. Bp., 1969, Kossuth. Kiadói papírkötés.
3028065
19348
456
Books: History
Lederer Emma: Az egyház szerepe az árpádkori Magyarországon. A Történettudomány kérdései 3. Bp., 1950, Magyar Történelmi Társulat, 27 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
3025958
19349
456
Books: History
Dr. Balanyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914). Kultura és Tudomány. Bp., 1918, Franklin-Társulat, 274 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
3029944
19350
456
Books: History
Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A wemari Németország végzetes útja. [Bp.],(1947),Magyar Téka,(Szombathely, Szabad Vasmegye-ny.), 232 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, ex libris-szel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF