Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Wertheimer Ede: Békekongresszusok és békeszerződések a XIX. és XX. században. Bp., 1918, Athenaeum, 142+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, szétváló fűzéssel, helyenként sérült lapszélekkel, nagyrészt felvágatlan lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel (Toldy Miklós).
19364.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szénássy Zoltán: Klapka György. Bratislava/Pozsony, 1992., Madách. Második, bővített kiadás. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
19365.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőcs Sebestyén: A kormánybiztosi intézmény kialakulása 1848-ban. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 65. Bp., 1972, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lakner Judit: Halál a századfordulón. História Könyvtár Monográfiák 3. Bp., 1993., História-MTA Történettudományi Intézete. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
19367.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19368.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kókay György: A magyar hírlap- és folyóiratirodalom kezdetei (1780-1795.) Irodalomtörténeti Könyvtár 25. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
19369.

Rufpreis:
800 HUF

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp., én., Anonymus. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19370.

Rufpreis:
800 HUF

Feketekuty László: A Magyar Forradalom Tanulságai. Széchenyi Könyvtár 2. Köln-Detroit, [1959], Amerikai-Magyar Könyvkiadó, 32 p. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borító és a lapok többségének tetején kis lyukasztással.
19371.

Rufpreis:
1 800 HUF

Eszenyi László: Trianoni nemzedék. Bp., 1989, Magyar Világ. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19372.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ötéves tervünk: Béketerv. Bp., 1951, Népművelési Minisztérium - Művelt Nép Könyvkiadó, 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
19373.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Baán Kálmán: Magyar családtörténeti és címertani irodalom 1561-1944. - - gyűjtését javította és kiegészítette: Kóczy T. László és Gazda István. Tudománytár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
19375.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pecz Katalin: Nyelvmesterkedés. Ferenc József magyarul tanul. Habsburg Történeti Kismonográfiák 2. Bp., 2009, ÚMK. Kiadói papírkötés.
19376.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF