Ötéves tervünk: Béketerv. Bp., 1951, Népművelési Minisztérium - Művelt... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000017/Oteves-tervunk-Beketerv-Bp-1951-Nepmuvelesi-Miniszterium-Muvelt-Nep-Konyvkiado-224-p~II3046970
3046970
19373
456
Books: History
Beschreibung: Ötéves tervünk: Béketerv. Bp., 1951, Népművelési Minisztérium - Művelt Nép Könyvkiadó, 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
: karap_norbert