Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Baranyi Mária: Egy előszoba titkai. Horn Gyula közelről 1994-1998. Bp., 2010, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19377.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fóthy János: Horthyliget. A magyar ördögsziget. Tanúságtevők. Bp.,2016,Scolar. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19378.

Rufpreis:
1 600 HUF

Görgey István: 1848 júniusától novemberéig. Okmánytár. (1848. szept. 23. - 1848. okt. 16.) Sajtó alá rendezte, a bevezetőt írta az okmánytárat, jegyzeteket és a mutatókat összeállította: Katona Tamás. Bibliotheca Historica. Bp., 1980, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marcel Brion: Attila élete. Ford.: Salgó Ernő. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
19380.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., [1926], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 367+(1) p. + 3 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19381.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benedek Elek: Ezüst mesekönyv a világ legszebb meséi. Meséli - -. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kopott félvászon-kötés.
19382.

Rufpreis:
1 200 HUF

A görög szellem Európa kultúrájában. Összeáll.: Geréb József. Kultura és Tudomány. Bp., 1921, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
19383.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + 1996 Honfoglalás filmprospektus, a díszbemutatóra szóló jeggyel.
19384.

Rufpreis:
1 600 HUF

Markó László: A magyar állam főméltóságai Szent Istvántól napjainkig. Budapest, 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19385.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Nőttön nő tiszta fénye." Magyar költők versei Széchenyi Istvánról. Gyűjtötte, vál., szerk., az utószót és a jegyzeteket írta: Bényei József. hn., én., Széchenyi Társaság. Kiadói papírkötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. + Fekete Sándor: Széchenyi István. Bp., 1968, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
19386.

Rufpreis:
1 600 HUF

Táncsics Mihály (1799-1884.) Összeáll.: H. Kohut Mária. Táncsics Mihály születésének 175. évfordulójára. Bp., 1979, TIT Történelmi Választmánya. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
19387.

Rufpreis:
1 600 HUF

1848 arcok, eszmék, tettek. (Tanulmányok.) Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói papírkötés
19388.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF