Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Deér József: A magyar királyság megalakulása. Bp., 1942, Magyar Történettudományi Intézet,(Athenaeum-ny.),90 p.+ 2 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, foltos.
19291.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Blaskovics József: Az újvári elájet török adóösszeírásai. Pozsony, 1993, Magyar Ifjúság Érdekeit Védő Szövetség (MIÉSZ.) Kiadói papírkötés.
19292.

Rufpreis:
4 000 HUF

II. Rákóczi Ferenc vezérlőfejedelem és a szövetkezett rendek 1705. szeptember 20-ikán a szécsényi gyűlésen kiállított szövetséglevele. Hasonmás kiadás. Bevezetéssel ellátta: Dr. Borovszky Samu. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 8 p.+ 12 sztl. lev. (hasonmások)+ 4 sztl. lev. Kiadói pergamen hatású, zsinórfűzéses kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
19293.

Rufpreis:
4 000 HUF

Uralkodók és dinasztiák. Budapest, 2001, Magyar Világ Kiadó. Kiadói műbőr kötés. A könyv az Encyclopaedia Britannica alapján készült, hasznos munka.
19294.

Rufpreis:
4 000 HUF

Oppenheimer: Az állam. Ford.: Sebestyén Ede. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borítóval.
19295.

Rufpreis:
2 800 HUF

Marczali Henrik: Erdély története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kopott borítóval.
19296.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dumas: Napoleon élete. Ford.: Bölöni György. Világkönyvtár. Bp., 1914, Révai. Második kiadás. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borítóval, a borítón hullámos borítással, kissé sérült gerinccel.
19297.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kocsis István: A tizenkettedik lánc. Széchenyi István. DEDIKÁLT! Bp.,1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19298.

Rufpreis:
1 600 HUF

Száraz Miklós György: Fájó Trianon. Bp., 2020., Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
19299.

Rufpreis:
3 000 HUF

19300.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19301.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

O[tto] Hauser: Der Mensch vor 100000 Jahren. Jena, 1924, Thüringer Verlagsanstalt und Druckerei. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
19302.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF