Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

Bartoniek Emma: Mohács Magyarországa. Báró Burgio Pál követ jelentései. Napkelet Könyvtára 12. Bp., 1926., Magyar Irodalmi Társaság, 163+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel.
19303.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekfű Gyula: Történetpolitikai tanulmányok. Napkelet Könyvtára 3. Bp., 1924., Magyar Irodalmi Társaság, 139 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19304.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sarabianow, Wl[adimir]: An der Schwelle des zweiten Jahrzehnts. Hamburg - Berlin, 1927 Carl Hoym Nachfolger. Német nyelven. Kihajtható térkép melléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói sérült papírborító és címlap elvált a könyvtesttől, részben sérült lapokkal.
19305.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hazánk. Nemzetnevelők Könyvtára I. Nemzetismeret 1. Bp.,1942, Országos Közoktatási Tanács, 271+1 p. + 16 (kihajtható táblák) t. + 7 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.
19306.

Rufpreis:
2 400 HUF

Die Reden Hitlers am Parteitag der Freiheit 1935. Verlag: München, Zentralverlag der NSDAP,, 1935 Kiadói papírkötésben
19307.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaal Mózes: Napoleon. A hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911., Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
19308.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Béla: Képviselő úr, öné a szó!. - - országgyűlési beszédei. Bp., 2023., NLV. Kiadói kartonált papírkötés.
19309.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Röss Bertalan: Aviánói Márk pápai követsége és a török félhold alkonya Magyarországon. Bp., 1936, Magyar Kapucinus Tartományfőnökség. ("Élet" ny.) 3 sztl. lev. 203+(3) p.+ 16 t. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, belül jó állapotban.
19310.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mona Ilona: Slachta Margit. Bp., 1997, Corvinus Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kis ragasztófoltokkal.
19311.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gaali Zoltán: A székely ősvárak története, mondája és legendája II. köt. Bp., 1993., Akadémiai. Reprint! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19312.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

John Paget: Magyarország és Erdély. Válogatás. Vál., szerk, a szó és névmagyarázatokat és a tanulmányt írta: Maller Sándor. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp.,1987,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19313.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franz Herre: Ferenc József élete és kora. Fordította: Farkas Tünde-Balázs István. Bp.,2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. + Elfriede Iby: Schönbrunni kastély. Kastély kalauz. Bécs, 2003, Schloß Schönbrunn Kultur- und Betriebsges m.b.H. Magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19314.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF