Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 168

19243.

Rufpreis:
8 000 HUF

19244.

Rufpreis:
6 000 HUF

19245.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jankovics Marcell: Trianon. [Bp.], 2020, Méry Ratio. 263 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, karcos védőborítóban.
19246.

Rufpreis:
6 000 HUF

Horváth József (szerk.): Trianoni Magyarország mezőgazdasága (Magyar mezőgazdaság) 1.-2. kötet . Bp.,(1940), Uj Barázda. Címlapot Gebhardt Tibor (Gönczi-Gebhardt Tibor) tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben. 1. kötet gerince sérült, kötése kissé laza, néhány lapja kissé szamárfüles. 2. kötet gerince kissé sérült, kissé kopott borítóval. Mindkét kötet kötéstábla belsejében beragasztott "M. Kir. Kereskedelmi Hivatal ajándéka" feliratú címkével.
19247.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Régészeti kutatások Magyarországon 2003. Szerk.: Kisfaludi Júlia. Archaeological Investigations in Hungary 2003. Bp., 2004., Kulturális Örökségvédelmi Hivatal - Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
19248.

Rufpreis:
5 000 HUF

Horváth Jenő: Erdély története. Bp.,[1939], Szent István-Társulat, 173 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, aláhúzásokkal.
19249.

Rufpreis:
6 000 HUF

Thaly Kálmán: Dunántúli hadjárat 1707-ben. Hadtörténelmi tanúlmány. Eredeti, kézirati kútfőkből merítve írta - - . Bp., 1880, Tettey Nándor, VIII+228 p. Átkötött egészvászon-kötésben.
19250.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy. Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
19251.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sós Endre: A demokrácia öngyilkosság. DEDIKÁLT! A weimari Németország végzetes útja. [Bp.], 1947, Magyar Téka, 232 p. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
19252.

Rufpreis:
6 000 HUF

Weltner Jakab: Forradalom, bolsevizmus, emigráció. Bp., 1929, Szerzői, 317+3 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső illusztrált papírborítót az az elülső borítóra kasírozták.
19253.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a Tudományos kutatások eredményei szerint. Németből fordította: V.E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+1 (kihajtható tábla) t. Korabeli aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal.
19254.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF