Dumas: Napoleon élete. Ford.: Bölöni György. Világkönyvtár. Bp., 1914, Révai. Második kiadás. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borítóval, a borítón hullámos borítással, kissé sérült gerinccel.