Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

18096.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sas Andor: A koronázó város. [Pozsony.] A bécsi kongresszustól a nagy márciusig. 1818-1848. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500+1500 példányban.
18097.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Ferenc: Topolya és környéke népballadái. Újvidék, 1981, Forum. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, a borítón tollnyommal és kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban.
18098.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fertőd: Esterházy kastély. Bak Jolán szövegével, Filep István képeivel. Dedikált! Bp., 2003., Di Color Studio. Kiadói kartonált papírkötésben.
18099.

Rufpreis:
1 600 HUF

Orbán Balázs: Székelyföld képekben. A bevezető tanulmányt írta, a fényképeket másolta: Erdélyi Lajos. Sütő András előszavával. Bukarest, 1971, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban Bódi Adorján marosvásárhelyi orvos professzor ajándékozási soraival
18100.

Rufpreis:
1 800 HUF

Belaney, Archibald) Szürke Bagoly, Grey Owl: A vadon fiai. Ford. Baktay Ervin. Bp. (1940.) Singer és Wolfner. 240 l. 16 t. Kiadói laza félvászon kötésben.
18101.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baktay Ervin: Indiai éveim. I. köt. Bp., 1938, Révai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóval.
18102.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kessler Hubert: Barlangok mélyén. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
18103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Möller István: Erdélyi nevezetesebb műemlékei. Bp., 1929, Historia (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 50 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel. Kiadói papírkötés, sérült, javított, a könyvtesttől különvált borítóval.
18104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Béla: Fölfedezők, világjárók. Híres kutatók utazásai a legrégibb időktől Amundsenig. Bp., é.n., Hajnal, 239+1 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szviezsényi Zoltán: Budapest Bäderstadt. Bp., [1939], Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, 159+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült, a fűzéstől elváló borítóval, az első lap hiányzik.
18106.

Rufpreis:
1 000 HUF

René van Nie: Amsterdam. Amsterdam, 1985, Teleboek BV. Holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
18107.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF