Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

Endrédy Zoltán Sándor: Boldogasszony Sopron felett. Sopron, 1948, Városplébánia Kultúrbizottsága. Papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
18084.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudni kell. A szerző által ALÁÍRT példány. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1932, Szerzői. A borító és az illusztrációk Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón kis törésnyommal.
18085.

Rufpreis:
2 400 HUF

Modern masters Manet to Matisse. The Museum of Modern Art New York. Edited by William S. Lieberman. New Yok, én., Museum of Modern Art. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18086.

Rufpreis:
2 400 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salgótarjáni Képeskönyv. Salgótarján régi képeslapokon. Szerk.: Szvircsek Ferenc. Salgótarján, 2002, Nógárdi Történeti Múzeum Baráti Köre. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
18088.

Rufpreis:
2 400 HUF

Debrecen 1848-1849. Események, dokumentumok, bibliográfia. Szerk. és összeáll.: Bényei Miklós. A bibliográfiát összeállította: Gellér Ferencné. Debrecen, 1974., Hajdú-Bihar Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
18089.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ádám István, Sváb Antal, Szabó Gyula, Szabó Sándor (szerk.): Hernád menti táj, Hernád menti emberek. Encs, 1970, József Attila Járási Könyvtár. Megjelent 1500 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült, részben javított papír védőborítóban, előzéklapon Fasang Árpád zeneszerző részére szóló ajándékozási sorokkal.
18090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Grieben Reiseführer Band 47. Berlin, 1929, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Tizenegyedik kiadás. 5 kihajtható térképpel (4 hiányzik). Német nyelven. Sérült kiadói papírkötés, a hátsó borító elvált a könyvtesttől.
18091.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hogya György: Cigányprímások és szórakozóhelyek Veszprém. Veszprém Városi Füzetek 8. Veszprém, 2004., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. Vál.: Kozocsa Sándor. Officina Könyvtár 55/56. Bp., 1943, Officina. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
18093.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1930 A Duna Passautól Giurgiuig és Russzeig, Első Duna-Gőzhajózási Társaság (DTG), térképpel, szakadt, sérült borítóval, 36 p.
18094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Árpád: Tátrai túrák. Neidenbach Ákos előszavával. Bp.,2001,Kornétás. Kiadói kartonált papírkötésben.
18095.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF