Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

Horváth Elemér: Történetek az öreg Budáról és Pestről. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbélyegzővel.
18108.

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapest Székesfőváros VII. kerületi Hernád-u. 3. sz. Közösségi Szakirányú Iparostanonciskolájának értesítője az 1937-38. iskolai évről. Bp., Paulovits-ny., 20 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval. + Budapest Székesfőváros VIII. ker. Német-utcai Községi Polgári Fiúiskolájának értesítője az 1933-34. iskolai évről. Szerk.: M. Nagy Zoltán. Bp., 1934, (Szalay Sándor-ny.), 42+1 p. Kiadói papírkötés, foltos.
18109.

Rufpreis:
1 600 HUF

Noszlopi Németh Péter: Az Árpád-kori Buda nyomai a Pilisben. Bp., 1998, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18110.

Rufpreis:
1 800 HUF

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. I. kötet. Eötvös Károly Munkái I. Bp., 1909, Révai, 2 sztl. lev.+ 301+(3) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopottas, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18111.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bali József: Bakonyi esztendők. Veszprém, 1989, Megyei Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés. A könyv illusztrátora, B(aliné) Dancsó Irén által DEDIKÁLT példány.
18112.

Rufpreis:
1 400 HUF

18113.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mittelholzer, Walter: Kilimandjaro Flug. Zürich-Leipzig, 1930, Orell Füssli. Második kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Borsod - Abaúj - Zemplén Megyei Levéltár IV. 1501/f Miskolc város Tanácsának iratainak másolata, 11. kötet. Bőrkötésben.
18115.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodor Antal dr.- Gazda István dr.: Magyarország honismereti irodalma 1527-1944. Budapest, 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, enyhe sérüléssel a borítón.
18116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bócsi Krisztián - Mathilde Mestrallet: Miskolc Máskép(p). Búss Gábor Olivér és Jean-Claude Peltier előszavával. Magyar-Francia két nyelvű képes turisztikai könyv. Miskolc, 2009, Miskolc Megyei Jogú Város Önkörmányzata. Papírkötés.
18117.

Rufpreis:
1 000 HUF

18118.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Franciaországgal kapcsolatos könyv - Louvre, Notre Dame de Paris. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
18119.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF