Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

18156.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pályi Brigitta: Szerelmes Budapest. Bp., 2022, Alinea. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18157.

Rufpreis:
1 000 HUF

18158.

Rufpreis:
1 000 HUF

18159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
18160.

Rufpreis:
2 800 HUF

Miroslav Kukacka: Nízke Tatry. [Alacsony-Tátra album]. Martin, 1972, Osveta. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18161.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye I. köt. Magyarország Vármegyéi és Városai. Miskolc, én., Tudás 2000. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
18162.

Rufpreis:
2 800 HUF

18163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes útikönyv tétel, 5 db:  London (magyar nyelvű), Royal Windsor and Eaton (angol nyelvű), Monte Cassino (több nyelvű), Canada (angol és francia nyelvű), Versailles (angol nyelvű.)
18164.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gerő László: Pest-Buda építészete az egyesítéskor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18166.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár Kálmán: Békás. (DEDIKÁLT). Békás, 2017, Békás Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18167.

Rufpreis:
2 400 HUF

Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
18168.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF