Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 190
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921162
18156
455
Books: Travelling, Local History
2980497
18157
455
Pályi Brigitta: Szerelmes Budapest. Bp., 2022, Alinea. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3021601
18158
455
3022061
18159
455
2586271
18160
455
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
2974793
18161
455
Miroslav Kukacka: Nízke Tatry. [Alacsony-Tátra album]. Martin, 1972, Osveta. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3036515
18162
455
Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye I. köt. Magyarország Vármegyéi és Városai. Miskolc, én., Tudás 2000. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
3036833
18163
455
3037983
18164
455
Vegyes útikönyv tétel, 5 db: London (magyar nyelvű), Royal Windsor and Eaton (angol nyelvű), Monte Cassino (több nyelvű), Canada (angol és francia nyelvű), Versailles (angol nyelvű.) 3004638
18166
455
Gerő László: Pest-Buda építészete az egyesítéskor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 3034517
18167
455
Molnár Kálmán: Békás. (DEDIKÁLT). Békás, 2017, Békás Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2840826
18168
455
Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF