Ráday Mihály: Jelentek a pesti utcán. N. Kósa Judit írásaival. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és N. Kósa Judit. Bp., 1998, Karinthy Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Tóth András: A Gerbeaud-tól a Párisi-udvarig. Bp., 1988., Policoop. Magyar, német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben. + Marosi László: Az én Budapestem. Bp.,1985, Révai-ny. Magyar, német, angol, olasz és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Csanád vármegye tíz évvel Trianon után. Csanád vármegye és az egyelőre egyesített Arad- és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma. Összeáll.: Vermes Ernő. Gyula, 1929, Kultura Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 528 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, az utolsó lap foltos. Megviselt állapotban. Számozott (507./1000) példány.
Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Wesselényi Polixéna: Olaszhoni és Schweizi utazás. 1842. Sajtó alá rendezte: Győri János és Jékely Zoltán. Az utószót és a jegyzeteket írta: Jékely Zoltán. Magyar Hírmondó. Bp., 1981., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
Weitschawar / Bajcsa-vár. Egy stájer erődítmény Magyarországon a 16. század második felében. Zalaegerszeg, 2002. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.