Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

Renk Ajans Basim Yayin Hizmetleri (szerk.): Istanbul. Istanbul, 1993, Ministry of Culture. Angol nyelven. 192 p. Megjelent 3000 példányban. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szövetborítású tokban, kissé hullámos lapokkal.
18169.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Halmai László: Miskolc Portfolio: multimedia CD-ROM és fotóalbum. Miskolc, 2004, AV-ART Studio. Kartonált papírkötés. A hozzá tartozó CD teljesen ép állapotú.
18170.

Rufpreis:
1 200 HUF

18171.

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapest anno. Lichtbildaufnahmenim Atelier und ausser Haus (Fényképfölvételek műteremben és házon kívül). Bp., 1979, Corvina. Német nyelven. 2. kiadás, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
18172.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18173.

Rufpreis:
1 200 HUF

L. M. Nesbitt: Az Ismeretlen Abesszinia. Fordította Halász Gyula. Bp., 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, valamint egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró táblával.
18174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolna megye. H.n., 1993, Mark-Komm. Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18175.

Rufpreis:
1 000 HUF

18176.

Rufpreis:
800 HUF

Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524. Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
18177.

Rufpreis:
1 600 HUF

18178.

Rufpreis:
800 HUF

18179.

Rufpreis:
1 400 HUF

18180.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF