Hürlimann, Martin: Die Wunder Asiens. Ein Bilderwerk vom grössten Erdteil von - - . Berlin, 1931, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói harántalakú, aranyozott félbőr-kötés, sérült, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.