La vecchia Pest e Buda. Szerk. és a bevezetést írta Kelényi Béla Ottó. Officina Hungarica. Bp.,1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Olasz nyelvű kiadás. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, apró kopással ./ Paperbinding, in Italian language.
Say Géza: A barokk Székesfehérvár Bp. (1938.) Officina. 31 l. 32 l. (képanyag) 1 sztl. lev. (Officina képeskönyvek 59.) Kiadói kartonált kötésben. Jó állapotban
Genthon István Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár Lepold Antal esztergomi prelátus-kanonok bevezetőjével. Budapest, 1938. Officina22 oldal + 32 sztl műmelléklet. Kiadói illusztrált kartonkötésben kis kopással
Praznovszky Mihály: Nógrád megyei hírlapok és folyóiratok bibliográfiája 1846-1978. Salgótarján, 1982., Balassi Bálint Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
Ambrózy Ágoston: Tokaj-hegyalja és néhány szellemtörténeti vonatkozása. Bp. 1932, Központi Sajtóvállalat, (Pallas-ny.), 152 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással, a lapok szélein a szöveget nem érintő szakadásokkal.
Thirring Gusztáv dr.: Felső Dunántúl. 8db térkép melléklettel (3db hiányzik). Budapest, 1933, A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv - és Térkép kiadó. Későbbi egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót ráragasztották, utolsó lap kissé sérült.
Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904, Karl Baedeker. Dreiundzwanzigste Auflage. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
Radetzky Jenő: Madarakról, tájakról Fejér megyében. Székesfehérvár, 1984, Magyar Agrártudományi Egyesület Fejér m. Szervezete - Velence-tavi Intéző Bizottság. Kiadói papírkötés.