Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

La vecchia Pest e Buda. Szerk. és a bevezetést írta Kelényi Béla Ottó. Officina Hungarica. Bp.,1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Olasz nyelvű kiadás. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, apró kopással ./ Paperbinding, in Italian language.
18072.

Rufpreis:
2 000 HUF

Biró József: Kolozsvári képeskönyv. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált kötés, kis kopással a gerincen
18073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Say Géza: A barokk Székesfehérvár Bp. (1938.) Officina. 31 l. 32 l. (képanyag) 1 sztl. lev. (Officina képeskönyvek 59.) Kiadói kartonált kötésben. Jó állapotban
18074.

Rufpreis:
2 000 HUF

R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói Illusztrált kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
18075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makkai László: Erdélyi városok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérülés a gerincen
18076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kopásokkal
18077.

Rufpreis:
2 000 HUF

Genthon István Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár Lepold Antal esztergomi prelátus-kanonok bevezetőjével. Budapest, 1938. Officina22 oldal + 32 sztl műmelléklet. Kiadói illusztrált kartonkötésben kis kopással
18078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Praznovszky Mihály: Nógrád megyei hírlapok és folyóiratok bibliográfiája 1846-1978. Salgótarján, 1982., Balassi Bálint Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18079.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ambrózy Ágoston: Tokaj-hegyalja és néhány szellemtörténeti vonatkozása. Bp. 1932, Központi Sajtóvállalat, (Pallas-ny.), 152 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással, a lapok szélein a szöveget nem érintő szakadásokkal.
18080.

Rufpreis:
2 400 HUF

Thirring Gusztáv dr.: Felső Dunántúl. 8db térkép melléklettel (3db hiányzik). Budapest, 1933, A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv - és Térkép kiadó. Későbbi egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót ráragasztották, utolsó lap kissé sérült.
18081.

Rufpreis:
2 400 HUF

Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904, Karl Baedeker. Dreiundzwanzigste Auflage. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
18082.

Rufpreis:
2 800 HUF

Radetzky Jenő: Madarakról, tájakról Fejér megyében. Székesfehérvár, 1984, Magyar Agrártudományi Egyesület Fejér m. Szervezete - Velence-tavi Intéző Bizottság. Kiadói papírkötés.
18083.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF