Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,(1902),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+220+4 p.+14 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.) + 2 (térképek, közte egy nagyméretű kihajtható térkép-melléklet) t.Egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben,kissé sérült gerinccel, első előzéklap nélkül, térképen beszakadással
18048.

Rufpreis:
2 800 HUF

18049.

Rufpreis:
2 000 HUF

18050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertarelli, L. V.: Süditalien. Neapel, Sizilien und Sardinien. Griebens Reiseführer Band 203. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Verlag - Touring Club Italiano. Számos kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18051.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kleiner Führer für die Rhein-Reise von Köln bis Frankfurt. Griebens Reisebücher Band 75. Berlin, 1900, Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
18052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paris, et ses environs. illustré de 130 gravures sur bois. Paris, 1875, Hotel du louvre. Útikönyv 130 fametszettel Elvált borítójú egészvászon kötésben
18053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kennan György: Szibéria. I. köt. A "Century Magazine"-ben megjelent közlemények nyomán. Ford.: Zempléni P. Gyula. Gyoma, 1900, Kner Izidor, 23+1 p. A mű 3 kötetben teljes! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
18054.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ballagi Károly - Király Pál: Egyetemes földrajz I. köt. Tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. Szótárszerű tárgymutatóval ellátott földirati kézikönyv újságolvasók, kereskedők, iparosok, gazdák és általában a művelt magyar közönség számára. I. kötet. Pest, 1871, Athenaeum, IV+435 p. Kiadói papírkötés, részben hiányos gerinccel, szakadt borítóval, foxing foltos borítóval.
18055.

Rufpreis:
3 000 HUF

18056.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18057.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ambrus Lajos (szerk.): Helyismereti olvasókönyv - Korond. Firtos Művelődési Egylet, Korond, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, térkép melléklettel, ajándékozási bejegyzéssel.
18058.

Rufpreis:
3 000 HUF

18059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF