Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

18024.

Rufpreis:
4 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben VIII. köt.: Az osztrák Tengermellék és Dalmácia. Bp., 1892., M. Kir. Államnyomda, XVI+732 p.+ 1 (színes képtábla) t Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18025.

Rufpreis:
4 000 HUF

Takács J. Ince: Zalatárnok község és plébánia története. Zalatárnok, 1997, Faluvédő- és Közművelődési Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18026.

Rufpreis:
2 800 HUF

Adelsbergi királyi cseppköbarlang Postumiában, Trieszt mellett. Trieszt, 1929. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
18027.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mesterházy Jenő : A budavári királyi palota hajdan és most. 3 alaprajzzal és 34 fényképmetszettel. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp.,1929, Hollóssy János-ny., 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a füzet elvált a könyvtesttől.
18028.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Molnár Gábor: Ry-Ke. A Matto Grosso ősvadonjában. Nemes Török János rajzaival. Bp., 1944., Uj Idők (Singer és Wolfner.) Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18029.

Rufpreis:
4 000 HUF
19

Dr. Ereky István: Önkormányzat az Északamerikai Egyesült Államokban. Statisztikai Közlemények 73. köt. 2. sz. Bp., [1934], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 88 p. Kiadói papírkötés, néhány kis lapszéli sérüléssel, egyébként jó állapotban.
18030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé kopott borítóval. + 1970 Metró bélyeg FDC-n, 4 db. + 1946 50 éves a földalatti vasút levelezőlap emlékbélyegzéssel.
18031.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rexa Dezső: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye emlékei. Összegyűjtötte: --. Bp., 1931, Stádium, 28+4 p.+23 (részben színes képtáblák) t. Kiadói mappa, benne zsínórfűzéses füzettel és képtáblákkal, sérült mappában.
18032.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nemcsik Pál: Bányászélet Borsodnádasdon. Borsodnádasd, 1961, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. 93 p. Megjelent 1000 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán néhány apró folttal, máskülönben jó állapotban.
18033.

Rufpreis:
5 000 HUF

18034.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18035.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF