18030.
Beendet 455. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Dr. Ereky István: Önkormányzat az Északamerikai Egyesült Államokban. Statisztikai Közlemények 73. köt. 2. sz. Bp., [1934], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 88 p. Kiadói papírkötés, néhány kis lapszéli sérüléssel, egyébként jó állapotban.