18090.
Beendet 455. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Ádám István, Sváb Antal, Szabó Gyula, Szabó Sándor (szerk.): Hernád menti táj, Hernád menti emberek. Encs, 1970, József Attila Járási Könyvtár. Megjelent 1500 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült, részben javított papír védőborítóban, előzéklapon Fasang Árpád zeneszerző részére szóló ajándékozási sorokkal.