Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3002858
19510
455
Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
3021677
19515
455
Sánta Gábor (szerk.): A természetbúvár Fekete István. Szeged, 2002, Lazi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3037259
19517
455
Fekete István: Névtelen katona. Filmforgatókönyv. Ajka,2015,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés. 3037266
19518
455
Fekete István: Féltékenység. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, foltos. 3037275
19519
455
Fekete István: Aranypápa. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. 3037281
19520
455
Fekete István: A túlsó part. Filmforgatókönyv. Ajka,2014,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés 3016433
19521
455
Fekete István 3 regénye: Tüskevár. Bp., 1978, Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Ballagó idő. Önéletrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + A koppányi aga testamentuma. Bp., 1968, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval. 3036764
19522
455
Juliette Benzoni: Államtitok I-IV. köt. Bp., 2000-2001, Geopen. Kiadói papírkötések.
3036337
19523
455
Kalóznapló. Morgan kapitány és a karib-tengeri kalózok rémtettei, ahogy Alexander Exquemelin a saját szemével látta. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában, szép állapotban.
3038500
19524
455
Vegyes Petőfi Sándorral kapcsolatos könyvtétel, 4 db: Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Útijegyzetek, útilevelek, naplótöredékek, politikai cikkek, és tábori levelek és egy elbeszélés. Fáy Dezső képeivel. Nemzeti Könyvtár 100-101. sz. Bp., 1943., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval.; Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.; Horváth János: Petőfi Sándor. Bp., 1989, Gondolat. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.; Illyés Gyula: Petőfi Sándor. Illyés Gyula munkái. Bp.,1971,Szépirodalmi. Borsos Miklós rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
3032756
19525
455
Knut Hamsun műveinek 9 kötete (7 cím.) Modern Klasszikusok sorozat. Bp., én., Fővárosi Könyvkiadó - Pantheon. Kiadói art-deco aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, egy gerinc sérült. 3033468
19526
455
Dosztojevszkij özvegyének emlékiratai I-II. köt. Ford.: Bonkáló Sándor. Bp., [1928], Révai. A borító Abonyi Zoltán munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, a gerinc alján kis sérüléssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF