Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19510.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sánta Gábor (szerk.): A természetbúvár Fekete István. Szeged, 2002, Lazi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19515.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fekete István: Névtelen katona. Filmforgatókönyv. Ajka,2015,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
19517.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Fekete István: Féltékenység. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, foltos.
19518.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Aranypápa. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
19519.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: A túlsó part. Filmforgatókönyv. Ajka,2014,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés
19520.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

Fekete István 3 regénye: Tüskevár. Bp., 1978, Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Ballagó idő. Önéletrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + A koppányi aga testamentuma. Bp., 1968, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
19521.

Rufpreis:
1 600 HUF

Juliette Benzoni: Államtitok I-IV. köt. Bp., 2000-2001, Geopen. Kiadói papírkötések.
19522.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kalóznapló. Morgan kapitány és a karib-tengeri kalózok rémtettei, ahogy Alexander Exquemelin a saját szemével látta. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában, szép állapotban.
19523.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes Petőfi Sándorral kapcsolatos könyvtétel, 4 db:   Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Útijegyzetek, útilevelek, naplótöredékek, politikai cikkek, és tábori levelek és egy elbeszélés. Fáy Dezső képeivel. Nemzeti Könyvtár 100-101. sz. Bp., 1943., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval.;   Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.;   Horváth János: Petőfi Sándor. Bp., 1989, Gondolat. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.;   Illyés Gyula: Petőfi Sándor. Illyés Gyula munkái. Bp.,1971,Szépirodalmi. Borsos Miklós rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
19524.

Rufpreis:
3 000 HUF

Knut Hamsun műveinek 9 kötete (7 cím.) Modern Klasszikusok sorozat. Bp., én., Fővárosi Könyvkiadó - Pantheon. Kiadói art-deco aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, egy gerinc sérült.
19525.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dosztojevszkij özvegyének emlékiratai I-II. köt. Ford.: Bonkáló Sándor. Bp., [1928], Révai. A borító Abonyi Zoltán munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, a gerinc alján kis sérüléssel.
19526.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF