Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

19791.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Daudet, Alphonse: A kis izé. Ifjusági regény. Ford.: Csetényi Erzsi. Végh Dezső rajzaival. Bp., é.n. (cca 1930), Dante, 168 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kopott gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
19792.

Rufpreis:
1 400 HUF

S. Nagy Anikó: A tea kultúrtörténete. Bp., 1999., Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés.
19793.

Rufpreis:
1 200 HUF

5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel.
19794.

Rufpreis:
1 000 HUF

19795.

Rufpreis:
1 400 HUF

19796.

Rufpreis:
1 200 HUF

A M. Kir. Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve, 1867-1942. Bp., 1943, M. Kir. Postamesterek. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél belül levált, előzéklapon ceruzás rajzokkal, viseltes állapotban.
19797.

Rufpreis:
1 600 HUF

Maurice Yaffé - Elizabeth Fenwick: A nemi öröm. Gyakorlati útmutató. Bp., 1990, Park - Medicina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19798.

Rufpreis:
1 600 HUF

Póra Ferenc: A magyar rokonértelmű szók és szólások kézikönyve. Bp.,1913, Athenaeum. 2. kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
19799.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamási Áron: Ábel trilógia. I-III. köt. I. köt.: Ábel a rengetegben. II. köt.: Ábel az országban. III. köt.: Ábel Amerikában. Kolozsvár, én - 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, részben foltos borítókkal.
19800.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vaszary Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival. Bp., 1935., Nova. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19801.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga Domokos: Kies Kiskunság, szeretett Szentmiklós Magyar Írókamara, 1994. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT!
19802.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF