Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

19731.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hamvas H. Sándor: Budapest VII. Szövetség-ucca 17b. Regény. A szerző, Hamvas H. Sándor (1896-1967) író, újságíró, szociográfus által Babits Mihály (1883-1941) író, költő, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1933., Gyarmati Ferenc. Kiadói papírkötés, hiányzó borítóval, a címlap levált hiányos: csak 188. oldal, 192 oldallal lenne teljes! Rossz állapotban!
19732.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jankovich Ferenc: Barangoló. Versek. DEDIKÁLT! [Bp., 1937.], Nyugat, 95+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval.
19733.

Rufpreis:
2 000 HUF

Remethey Fülepp Dezső: A nagy szenvedély. A dohányzás története. Mühlbeck Károly eredeti rajzaival és címlaprajzával. Bp., 1937, Szerző, 251+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
19734.

Rufpreis:
3 000 HUF

19735.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19736.

Rufpreis:
6 000 HUF

19737.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Holnap reggel. (Tragikomédia három felvonásban). Modern Könyvtár 85-89. Békéscsaba, 1916, Tevan, 120 p. Első kiadás! Kiadás papírkötés, sérült, szétvált gerinccel, a hátsó borító leszakadt, sérült.
19738.

Rufpreis:
1 000 HUF

19739.

Rufpreis:
2 000 HUF

19740.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aradi-Szabó István: A szenvedők királya. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1931, Budapesti Hírlap Rt. Kiadói papírkötés, javított, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
19741.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Stekel, Wilhelm: A modern házasság. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Gartner Pál. Bp., [1931], Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott
19742.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF