https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 372
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2812394
19707
455
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2938628
19708
455
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2938629
19709
455
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Knapp Éva: Librum Evolo. Eszme- és könyvtörténeti tanulmányok a XVI-XX. századból. A szerző, Knapp Éva (1956-) irodalomtörténész, könyvtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2017., Reciti, 319+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2945750
19710
455
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2943723
19711
455
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babits Mihály: A gólyakalifa. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
Das Lot is nicht erreichbar
2747656
19712
455
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2943707
19713
455
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
Das Lot is nicht erreichbar
2441458
19714
455
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., "Közélelmezés." Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
2649903
19715
455
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2984728
19716
455
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Előd: Bernstein story. Bp., 1972, Zeneműkiadó. 176 p. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2971509
19717
455
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2965416
19718
455
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse