https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban
1
19707.

P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
1
19708.

Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Knapp Éva: Librum Evolo. Eszme- és könyvtörténeti tanulmányok a XVI-XX. századból. A szerző, Knapp Éva (1956-) irodalomtörténész, könyvtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2017., Reciti, 319+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19709.

Knapp Éva: Librum Evolo. Eszme- és könyvtörténeti tanulmányok a XVI-XX. századból. A szerző, Knapp Éva (1956-) irodalomtörténész, könyvtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2017., Reciti, 319+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.
1
19710.

Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: A gólyakalifa. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
1
19711.

Babits Mihály: A gólyakalifa. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
19712.

Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
1
19713.

Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., "Közélelmezés." Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
1
19714.

Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., "Közélelmezés." Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19715.

Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Juhász Előd: Bernstein story. Bp., 1972, Zeneműkiadó. 176 p. Kiadói papírkötés.
1
19716.

Juhász Előd: Bernstein story. Bp., 1972, Zeneműkiadó. 176 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
1
19717.

Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
1
19718.

Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse