Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Facsimile kiadás. Bp., 1990, Téka (Pátria-ny.) Az 1896-ban a Franklin-Társulat által kiadott könyv hasonmása. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
Kabdebó Lóránt: A háborúnak vége lett. A szerző, Kabdebó Lóránt (1936-2022) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1983., Kozmosz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papír védőborítóban.
Dr. Hencz Lajos (szerk.): A Magyar Posta története és érdemes munkái. Bp., 1937, Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
Szinnai Tivadar: Sötét ablakok. Regény. Dedikált példány. Sötét ablakok. Regény. Bp. 1947. Dante. 492 l. Gerincén sérült. Kiadói félvászon-kötésben. Szinnai Tivadar (1894-1972) író, műfordító. Tábor Béla író, műfordító bátyjának szóló dedikációval. Kiadói vászonkötésben laza fűzéssel
Straub Imre 2 db DEDIKÁLT könyve: Nagyravágyás. (Egy emberélet regénye). Szombathely, 1984, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Göröngyös út. Szombathely, 1986, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés. Mindkettő a szerző által Fehér Katalin részére DEDIKÁLT.
Moliére: A mucsai széplelkek. (Les précieuses ridicules. Ford.: Laczkó Géza. Monumenta Literarum I. sor. 8. sz. Gyoma, 1921., Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes hiányos borítókkal, a borító levált a füzetről, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal. + Robert Browning: Amerre Pippa jár. Ford.: Reichard Piroska. Monumenta Literarum II. sor. 12. szám. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.