Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Facsimile kiadás. Bp., 1990, Téka (Pátria-ny.) Az 1896-ban a Franklin-Társulat által kiadott könyv hasonmása. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
19767.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19768.

Rufpreis:
1 600 HUF

Donászy Ferenc: Aranyország rejtelmei. Átdolgozta ifj. Donászy Ferenc. Sebők Imre rajzaival. Bp., [1942], Hungária. 205+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, a 49-64. oldalak fénymásolattal pótoltak.
19769.

Rufpreis:
2 000 HUF

(Defoe, Daniel): Robinson Cruzoe élete és viszontagságai. + Robinson Cruzoe kalandjai. [Egy kötetben]. Campe könyve nyomán átdolgozta: Baróti Lajos. Bp., [1929], Világirodalom, 78+(2)p., 75+(3) p. Szövegközi illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként javított lapokkal.
19770.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Hencz Lajos (szerk.): A Magyar Posta története és érdemes munkái. Bp., 1937, Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
19771.

Rufpreis:
2 800 HUF

19772.

Rufpreis:
1 200 HUF

Straub Imre 2 db DEDIKÁLT könyve: Nagyravágyás. (Egy emberélet regénye). Szombathely, 1984, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Göröngyös út. Szombathely, 1986, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés. Mindkettő a szerző által Fehér Katalin részére DEDIKÁLT.
19773.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lescot, Mme.: Szeret? Nem szeret? Ford.: Győry Ilona. A képeket rajzolta Tofani. Bp., [1898], Légrády Testvérek, 266 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrált. Átkötött papírkötésben, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19774.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Arató András: MIX túra - Utazások testben vagy lélekben Bp., 2010, Kossuth. 279 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.
19776.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weöres Sándor: A lélek idézése. Műfordítások. Bp., 1958, Európa. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
19777.

Rufpreis:
2 800 HUF

Moliére: A mucsai széplelkek. (Les précieuses ridicules. Ford.: Laczkó Géza. Monumenta Literarum I. sor. 8. sz. Gyoma, 1921., Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes hiányos borítókkal, a borító levált a füzetről, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal. + Robert Browning: Amerre Pippa jár. Ford.: Reichard Piroska. Monumenta Literarum II. sor. 12. szám. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19778.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF