Carlo Fiore: Bud. The Brando I Knew. The undtold story of Brando's private life. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan műanyag fóliában.
Dante: Isteni színjáték. Ford.: Babits Mihály. Bp.,1940, Révai. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott gerinccel, javított kötéssel, a címlap és az azt követő lap szakadt.
Molnár Ferenc műveinek 3 kötete: Hétágú síp, Pesti erkölcsök.; Muzsika, Egy gazdátlan csónak története.; Az éhes város.; Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. + Molnár Ferenc: A zenélő angyal. Egy fiatal szerelem története. Bp.,1933,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. köt. Tanulmányok. Bp.,én.,Magyar Élet. Kiadói illusztrált papírkötés, az első kötet borítóján kis szakadásokkal, a 2. kötet felvágatlan példány. III. kötetben teljes.
Tamási Áron a SzEFHE Magyar Regényei sorozatban megjelent 3 műve: Rügyek és reménység.; Jégtörő Mátyás.; Virágveszedelem.; Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon kopásnyomokkal.