Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Illés Sándor: Búcsúzik a kapitány. Bp., 2006., Nemzet Lap- és Könyvkiadó. Rékassy Eszter illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés.
19779.

Rufpreis:
1 600 HUF

Carlo Fiore: Bud. The Brando I Knew. The undtold story of Brando's private life. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan műanyag fóliában.
19780.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wallace, Edgar: A besúgó. Ford.: Lendvai István. + A dilettáns detektív. Ford.: Kosáryné Réz Lola. [Egy kötetben]. Bp., é.n., Palladis Rt. (Pallas-ny.), 255 p., 255+(1) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült lappal.
19781.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes könyv tétel: Hedwig Courths-Mahler 15 regény és 8 novellája magyar nyelven
19782.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dante: Isteni színjáték. Ford.: Babits Mihály. Bp.,1940, Révai. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott gerinccel, javított kötéssel, a címlap és az azt követő lap szakadt.
19783.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár Ferenc műveinek 3 kötete: Hétágú síp, Pesti erkölcsök.; Muzsika, Egy gazdátlan csónak története.; Az éhes város.; Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. + Molnár Ferenc: A zenélő angyal. Egy fiatal szerelem története. Bp.,1933,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19784.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19785.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. köt. Tanulmányok. Bp.,én.,Magyar Élet. Kiadói illusztrált papírkötés, az első kötet borítóján kis szakadásokkal, a 2. kötet felvágatlan példány. III. kötetben teljes.
19786.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamási Áron a SzEFHE Magyar Regényei sorozatban megjelent 3 műve: Rügyek és reménység.; Jégtörő Mátyás.; Virágveszedelem.; Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon kopásnyomokkal.
19787.

Rufpreis:
1 400 HUF

Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1989. Magyar Világ Kiadó. Kiadói papírkötésben, kopott, sérült borítóval, foltos.
19788.

Rufpreis:
1 200 HUF

Taffy Brodesser-Akner: Fleishman bajban van. Ford.: Kepes János. Bp., 2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19789.

Rufpreis:
1 400 HUF

19790.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF