Botár Attila: Időkerülő/Széki László: Madárjóslat. A szerző, Botár Attila (1944-2019) költő, műfordító, pedagógus, könyvtáros által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Veszprém [1981],Veszprém m. Tanács VB. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés.
Ágoston Vilmos: Húzd a himnuszt, ne káromkodj! A szerző, Ágoston Vilmos (1947-2022) író, esszéíró, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
Arany János összes költeményei I. köt.: - - kisebb költeményei. I. köt. Pest, 1872., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
Serényi-Sprenger Ferenc, Pop Iosif, Fábri Sándor (szerk.): Máramarosi havasok. Máramarosi magyar, írók költők antológiája 11./12. Máramarossziget, 2005, Máramarosszigeti "Hollósy Simon" Művelődési Egylet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
Dömötör László: Micsinált a kivoltaz?. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2003, Móra. Többek közt Banga Ferenc, Gyulai Líviusz, Szemadám György illusztrációival. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőborítóval.
Hegedűs Lajos: Magyar hanglejtésformák grafikus ábrázolása. Bp., 1930, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, foltos és sérült borítóval.