Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Hanstein, Otfried von: Elektropolis, a technikai csodák városa. Ford.: Juhász Andor. Nemes Attila rajzaival. Bp., [1932], Révai. 171+(5) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19635.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Bp., 1892, Révai, 222+(1) p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, minimálisan sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
19636.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kolumbán Lajos: Utazás a Vágvölgyén. Benedek Elek Kis Könyvtára 119-120. köt. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19637.

Rufpreis:
3 000 HUF

Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.
19638.

Rufpreis:
1 000 HUF

19639.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fenyvesi Ottó: Kollapszus. A szerző, Fenyvesi Ottó (1954-) József Attila-díjas vajdasági magyar költő, író, szerkesztő, képzőművész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Újvidék, 1988, Forum. A szerző munkáival illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
19640.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Major-Zala Lajos: Ajsa. Meseregény. A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. München, 1983, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
19641.

Rufpreis:
1 200 HUF

19642.

Rufpreis:
1 200 HUF

19643.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19644.

Rufpreis:
800 HUF

19645.

Rufpreis:
800 HUF

19646.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF