https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Benedix: A nő-gyülölő. A Nemzeti Színház Könyvtára 66. köt. Ford.: Ujházi Ede. Bp., 1874, Pfeifer Ferdinánd, 17 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
19623.

Benedix: A nő-gyülölő. A Nemzeti Színház Könyvtára 66. köt. Ford.: Ujházi Ede. Bp., 1874, Pfeifer Ferdinánd, 17 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. H.n., 1991, Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés
1
19624.

Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. H.n., 1991, Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szokoly Tamás: Nem történt semmi. Veszprém, 2002, Faa Produkt Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19625.

Szokoly Tamás: Nem történt semmi. Veszprém, 2002, Faa Produkt Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar olvasókönyv a gazdasági középiskolák I. osztálya számára. Szerk.: Bartos János és Fekete Miklós. Bp., 1940, Athenaeum, 208 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, helyenként ceruzás bejelölésekkel.
1
19626.

Magyar olvasókönyv a gazdasági középiskolák I. osztálya számára. Szerk.: Bartos János és Fekete Miklós. Bp., 1940, Athenaeum, 208 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, helyenként ceruzás bejelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 A Gimnázium és Leánygimnázium II. osztályának tanterve. Bp., 1936. K.M Egyetemi Nyomda 96p. Kiadói papírkötésben
1
19627.

1936 A Gimnázium és Leánygimnázium II. osztályának tanterve. Bp., 1936. K.M Egyetemi Nyomda 96p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gaal Mózes: Arany János élete és költészete. Bp., Stampel. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
19628.

Gaal Mózes: Arany János élete és költészete. Bp., Stampel. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kilián György próba. KISZ próbakönyvek. Bp., 1959, Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
19629.

Kilián György próba. KISZ próbakönyvek. Bp., 1959, Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balázs Sándor: A kivándorló fiú. Bp., 1922, Franklin-Társulat, 95 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, "Szent László Bányász Levente Egyesület Dorog 1925." bélyegzőkkel.
1
19630.

Balázs Sándor: A kivándorló fiú. Bp., 1922, Franklin-Társulat, 95 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, "Szent László Bányász Levente Egyesület Dorog 1925." bélyegzőkkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
May Károly: A datolya honából. Keleti útirajzok. Átdolgozta: Szabó Károly. Bp., é.n., Athenaeum, 248 p. + 4 t. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés.
1
19631.

May Károly: A datolya honából. Keleti útirajzok. Átdolgozta: Szabó Károly. Bp., é.n., Athenaeum, 248 p. + 4 t. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Párkány Antal: Sas Andor helye a csehszlovákiai magyar kulturális életben. Bratislava/Pozsony, 1975, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700+120 példányban.
1
19632.

Párkány Antal: Sas Andor helye a csehszlovákiai magyar kulturális életben. Bratislava/Pozsony, 1975, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700+120 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NEM mind egy. A posztmodern utáni fiatal magyar irodalom antológiája. Szerk. és a bevezetőt írta: Zalán Tibor. Hajnal V. Csaba, Haklik Norbert, Heltai Ákos, Janox, Kerékgyártó Árpád, Marai Zoltán, Molnár András, Tomkiss Tamás. A szerzők, közül Tomkiss Tamás, Janox és egy harmadik személy által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szivárvány Könyvek 28. Bp.-Chicago, 1996., M-Szivárvány Alapítvány - Framo Publishing. Kiadói papírkötés.
1
19633.

NEM mind egy. A posztmodern utáni fiatal magyar irodalom antológiája. Szerk. és a bevezetőt írta: Zalán Tibor. Hajnal V. Csaba, Haklik Norbert, Heltai Ákos, Janox, Kerékgyártó Árpád, Marai Zoltán, Molnár András, Tomkiss Tamás. A szerzők, közül Tomkiss Tamás, Janox és egy harmadik személy által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szivárvány Könyvek 28. Bp.-Chicago, 1996., M-Szivárvány Alapítvány - Framo Publishing. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fazekas István: Móra Ferenc szülőháza. Bp., 16 p Kiadói papírborítóval DEDIKÁLT
1
19634.

Fazekas István: Móra Ferenc szülőháza. Bp., 16 p Kiadói papírborítóval DEDIKÁLT

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse