Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Vaday József: A vizsgázás módszere és reformja. Nagyvárad, Szerző. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, ceruzás firkákkal.
19599.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., 1985, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19600.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tamási Áron: Szívbéli barátok. Bp., 1946, Révai. Egészvászon kötés, ráragasztott papírborítóval, kopottas állapotban.
19601.

Rufpreis:
2 400 HUF

Könyvek' sorjegyzéke. A' Magyar Tudós Társaság' költségein megjelent könyvek' sorjegyzéke. 1838. . Budán, 1838. M. Kir. Egyetem. 19 l. Fűzve. Ritka.
19602.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kosztolányi Dezső: A bús férfi panaszai. (Bp., 1924).), Genius, 104 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészbőr-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.   A kolofon szerint ez a kötésváltozat 20 számozott, aláírt példányban jelent meg. Ez számozatlan, aláírás nélkül.
19603.

Rufpreis:
3 000 HUF
25

Miguel De Unamuno: Öt kisregény. Bp., 1999, Nagyvilág. Kiadói papírkötés.
19604.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bánffy Miklós: Darabokra szaggattatol. Bp., 1940, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19605.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lesznai Anna: Köd előttem, köd utánam. Válogatott versek. Bp., 1967, Szépirodalmi. Átkötött félvászon kötés, a kiadói papír védőborítót az elülső kötéstáblára ragasztották, volt könyvtári példány, első néhány lap kissé foltos és hullámos.
19606.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petőfi Sándor: Bánk bán. Bemutatja Kerényi Ferenc. Kézirattár. Bp., 1979, Magyar Helikon. Melléklettel. Kiadói papírkötés.
19607.

Rufpreis:
1 800 HUF

Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói műanyag védőborítóban, kissé kopott borítóval.
19608.

Rufpreis:
3 000 HUF

Moldova György: Ésszel fél az ember. Bp., 1987, Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt példány!
19609.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kunszery Gyula: Fanyar mosoly. - - versei. Bp., [1948], Élet, 70+(2) p. Kiadói papírkötés. A szerző, Kunszery Gyula (1906-1973) által DEDIKÁLT példány.
19610.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF