Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3038854
19599
455
Vaday József: A vizsgázás módszere és reformja. Nagyvárad, Szerző. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, ceruzás firkákkal.
3039048
19600
455
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., 1985, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3038844
19601
455
Tamási Áron: Szívbéli barátok. Bp., 1946, Révai. Egészvászon kötés, ráragasztott papírborítóval, kopottas állapotban.
3026373
19602
455
Könyvek' sorjegyzéke. A' Magyar Tudós Társaság' költségein megjelent könyvek' sorjegyzéke. 1838. . Budán, 1838. M. Kir. Egyetem. 19 l. Fűzve. Ritka.
3033270
19603
455
Kosztolányi Dezső: A bús férfi panaszai. (Bp., 1924).), Genius, 104 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészbőr-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. A kolofon szerint ez a kötésváltozat 20 számozott, aláírt példányban jelent meg. Ez számozatlan, aláírás nélkül. 3038553
19604
455
Miguel De Unamuno: Öt kisregény. Bp., 1999, Nagyvilág. Kiadói papírkötés. 3034266
19605
455
Bánffy Miklós: Darabokra szaggattatol. Bp., 1940, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3038604
19606
455
Lesznai Anna: Köd előttem, köd utánam. Válogatott versek. Bp., 1967, Szépirodalmi. Átkötött félvászon kötés, a kiadói papír védőborítót az elülső kötéstáblára ragasztották, volt könyvtári példány, első néhány lap kissé foltos és hullámos. 3038899
19607
455
Petőfi Sándor: Bánk bán. Bemutatja Kerényi Ferenc. Kézirattár. Bp., 1979, Magyar Helikon. Melléklettel. Kiadói papírkötés.
3038874
19608
455
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói műanyag védőborítóban, kissé kopott borítóval. 3034306
19609
455
Moldova György: Ésszel fél az ember. Bp., 1987, Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt példány! 3032393
19610
455
Kunszery Gyula: Fanyar mosoly. - - versei. Bp., [1948], Élet, 70+(2) p. Kiadói papírkötés. A szerző, Kunszery Gyula (1906-1973) által DEDIKÁLT példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF