Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Hergár Emil: Mah-jong szabály. Terebess, Budapest, 1997. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban
19575.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Egy eredeti magyar rege négy levonásban. Takács Ildikó illusztrációival. Bp., 2000, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban. Számozatlan példány.
19576.

Rufpreis:
2 000 HUF

Raffai Kata: Áradat. Miskolc, 2000, Hajdu-Vinpress. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány (dupla dedikációval).
19577.

Rufpreis:
1 400 HUF

László Gyula: Találkozásaim. Beszélgetések a kortársakkal. H.n., 2003, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés.
19578.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Hazafias Népfront Budapesti Körzeti Bizottságainak kézikönyve. Szerk.: Komor Vilma, Kovács György. Bp., 1979, (Fővárosi Nyomdaipari Vállalat), 328 p. Kiadói papírkötés
19579.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sütő András-Cenner MIhály-Gervai András-Bóta Gábor: Sinkovits. Bp., 2001, Hungalibri Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált kötés
19580.

Rufpreis:
1 200 HUF

Váci Mihály: Szegények hatalma. DEDIKÁLT! Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
19581.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
19582.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleti Márton: Magányos emberek. - - elbeszélései. Gyoma, 1902, Kner Izidor, 131+(1) p. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19583.

Rufpreis:
1 000 HUF

19584.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cholnoky Viktor: Mozgai Pali a gyermekhős. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 184+(8) p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19585.

Rufpreis:
2 000 HUF

Havas Zsigmond: Didergők. Bp., é.n., Forrás, 163 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként javított, kissé foltos lapokkal.
19586.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF