Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Egy eredeti magyar rege négy levonásban. Takács Ildikó illusztrációival. Bp., 2000, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban. Számozatlan példány.
Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
Cholnoky Viktor: Mozgai Pali a gyermekhős. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 184+(8) p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.