Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 372

Vegyes könyvtétel, 5 db: Arany János: Toldi szerelme (Magyar Könyvtár); Livius XXI. könyve. III. füzet. Ford. és magyarázta: Aczél Dezső. Diák Könyvtár 30. sz.; Bartha József: Aesthetika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 113.; Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár.; Lévay Ede: Fizikai repertórium. II. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár. Változó állapotban, közte szakadt borítókkal.
19539.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Bandó András: Isten bikiniben. DEDIKÁLT! Orfű, 2010., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés.
19540.

Rufpreis:
1 600 HUF

Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19541.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vekerdi László: Befejezetlen jelen. DEDIKÁLT! Bp., 1971, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19542.

Rufpreis:
2 800 HUF

Féja Géza: Nagy vállalkozások kora. A magyar irodalom története 1867-től napjainkig. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
19543.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. (Verseskötet). H.n., 2008, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19544.

Rufpreis:
1 400 HUF

19545.

Rufpreis:
1 600 HUF

Juhász Ferenc: A tékozló ország. Bp., 1954, Szépirodalmi. 1. kiadás. A borító és az illusztrációk Csillag Vera munkái. Németh Mihály (1926-2018) sárvári szobrásznak szóló ajándékozási sorokkal és Német Mihály névbejegyzésével.  Benne az Élet és Irodalom "Kőháti Zsolt: Juhász Ferencet olvasni mondani" c. cikkével, benne bejelölésekkel és jegyzetekkel. Valamint olvasó levéllel az ÉS cikkére, erős kritikai éllel. Kiadói kopott papírkötés, aláhúzásokkal.
19546.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wüst, Hans: A nagy díjért. Regény sportról és munkáról. Bp., Légrády. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
19547.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gelsei Bíró Zoltán: Bethlen. Történelmi eposz. Bp., 1930, Bethlen Történelmi Eposz Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, hiányzó előzéklap, kopottas állapotban.
19548.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ring Lardner Jr.: Owen Muir kalandjai. 1957, Kossuth. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19549.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János összes művei VIII. köt. Aristophanes vígjátékai II. Bp.,én.,Franklin, XLVII+522 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, laza fűzéssel, az elején ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
19550.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF