Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2860870
20060
449
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) 6 db kávéskanál, jelzett, h: 11,2 cm, nettó: 76,8 g 2833420
20061
449
30000
Arany (Au) 14K köves, gyöngyös fülbevalópár, jelzett, h: 2,7 cm, bruttó: 2,7 g
2860933
20062
449
Ezüst(Ag) 6 db kávéskanál, jelzett, h: 9,8 cm, nettó: 68,6 g 2916652
20063
449
Arany (Au) 14K korallos, köves függő, jelzett, 1,9×0,8 cm, bruttó: 1,3 g 2915557
20064
449
32000
2 db brill csiszolású gyémánt, Salt & Pepper, össz. 0,16 ct.
2921276
20065
449
28000
Arany (Au) 14k gyűrű akvamarinnal, jelzett, méret: 51, bruttó:1,52 g
2983893
20066
449
Ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített fülbevalópár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 8,9 g
2983909
20067
449
Ezüst(Ag) ornamentikus mintával medál, fém láncon, borostyán díszítéssel, bruttó: 18,3 g
2980306
20068
449
Arany (Au) fülbevaló, 1 db, türkiz berakással, jelzéssel, bruttó: 0,4 g
2983960
20069
449
Ezüst(Ag) judaika függő, jelzés nélkül, 4×2 cm, nettó: 10,4 g
2983942
20070
449
Ezüst(Ag) judaika függő, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 9,4 g
2848308
20071
449
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF