Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2841415
20156
449
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) pillangós gyűrű, kőékítéssel, jelzett, m: 55, bruttó: 4g
2945644
20157
449
Ezüst(Ag) rombuszos meandermintás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,9 g 2945642
20158
449
Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzettek, bruttó: 11,4 g 2945625
20159
449
3400
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,6 g
2945622
20160
449
2200
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,2 g
2984953
20161
449
3200
Ezüst(Ag) nyaklánc egyiptomi medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 9,5 g 2915556
20162
449
3400
Ezüst(Ag) nyaklánc kereszt medállal, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 4,5 g 2945704
20163
449
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,7 g
2945641
20164
449
Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, gyöngyön kopásnyomok, méret: 58, bruttó: 1,7 g
2984988
20165
449
Ezüst(Ag) lánc medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 4,2 g 2984950
20166
449
Ezüst(Ag) nyaklánc shamballa gömb medállal, jelzett. h: 48 cm, bruttó: 4,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF