Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 167

20072.

Rufpreis:
6 000 HUF

20073.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 db ezüst (Ag) ékszer: gyűrű, medál, nyaklánc, közte jelzéssel, bruttó: 36,9 g
20074.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

20075.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű füstszínű üveg kővel, jelzett, méret: 58 cm, bruttó: 13,9 g
20076.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) tokos szaru fésű. Jelzett. Szaru sérült Br 36 g 11-22 cm
20077.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

20078.

Rufpreis:
5 000 HUF

20079.

Rufpreis:
6 000 HUF

20080.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 55, bruttó: 7,8g
20081.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 58, bruttó: 7,6g
20082.

Rufpreis:
5 000 HUF

20083.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF