https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 167
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2841432
20084
449
0
4400
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) gyűrű, markazittal ékítve, jelzett, m: 57, bruttó: 6,6g
Das Lot is nicht erreichbar
2701646
20085
449
0
4400
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, pótolt fém csat, h: 45 cm, nettó: 13,2 g
Das Lot is nicht erreichbar
2945631
20086
449
0
5000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
2841419
20087
449
0
3000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 56, bruttó: 5,3g
Das Lot is nicht erreichbar
2945611
20088
449
0
8000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) gyűrű lila kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,8 g 2848337
20089
449
0
6000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) belga díszkanál, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), apró foltokkal, nettó: 10,6 g, h: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841414
20090
449
0
5000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 58, bruttó: 7,4g
Das Lot is nicht erreichbar
2848357
20091
449
0
7000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) díszkanál, hegyikecske motívummal (Pontresina, Svájc). Jelzett (800), nettó: 8,4 g, h: 10,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2848366
20092
449
0
8000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) olasz díszkanál, katedrális motívummal. Jelzett (800), nettó: 10,5 g, h: 10,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841411
20093
449
0
8000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g
Das Lot is nicht erreichbar
2945633
20094
449
0
7000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) nyaklánc köves középrésszel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 3,1 g
Das Lot is nicht erreichbar
2945607
20095
449
0
6000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) borostyános fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse